Пам’ятайте Білла Мюррея і Енді Мак Дауелл у фільмі «День бабака» 1993 року? Так про те і мова.
Офіційний бабак-метеоролог Філ живе у своїй мебльованій норі на Індиковому пагорбі в місті Панксатоні, штат Пенсільванія. І щороку, 2 лютого, сонного бабака будять і викликають на вулицю, щоб дізнатися, коли весна настане.


Якщо звірятко спокійно вийде – ранній весні бути. Якщо ж передумає виходити – зимі ще тривати довго.
Але в будь-якому випадку бабака Філа виймають з його нори, фотографуються з ним усі, кому не ліньки, а потім ще цілий день по місту возять бідолажку – свято у них з карнавалами з цього приводу. Тільки ввечері Філа назад в його ліжечко відвозять, та на цьому веселощі в Панксатоні закінчуються.
До речі, бабака звуть зовсім не Філ, і навіть не Піт (це його перше ім’я), а дуже навіть Філ з Панксатоні, Ясновидець з Ясновидців, Мудрець з Мудреців, Провісник з Провісників і Видатний Провидець Погоди.
До того ж він офіційний багач і може собі дозволити і ветеринарів, і корми добірні, і банани і навіть компот. Бабак неодноразово знімався в рекламах (горілка «Абсолют», пиво, ігрова приставка Sega і навіть зернові пластівці), а також отримує офіційний дохід з продажу м’яких іграшок-бабаків, листівок і плакатів зі своїм зображенням.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *