У індійських міл’ярдерів нова мода – організовувати власні весілля і церемонії для своїх дітей за кордоном. Зокрема, індійські багатії облюбували собі для цих справ кращі готелі Анталії.

У 2017 році на організацію своїх весіль в Туреччині багаті індуси витрачали мільйони доларів. Що істотно розбавило фінансову одноманітність від потоку звичайних туристів, які в середньому витрачали трохи менше 700 доларів.

З такими маштабами зовсім не дивно, що в турецькому весільному туризмі саме гості з Індії утримують пальму першості.

У минулий понеділок, 5 лютого, відбулося перше турецьке весілля гостей з Індії в 2018 році, тим самим розпочавши новий сезон крутих одружень. Захід проводився в люксовому готелі в Белеку.

Одружилися діти відомих в Індії бізнесменів – Кунал Кхатрі і Шена Тарвані.

У готелі для молодят влаштували індивідуальну програму – «Турецька ніч». Саме весілля тривало 3 дні і весь цей час для молодих організовувалися різні розважальні заходи. Бенкет обійшовся замовникам в 1 мільйон доларів.

Втім, цей бюджет виглядає досить скромним на фоні минулорічної квітневої забави пари з Індії, яка була оцінена в 15 мільйонів доларів. Імена молодят досі тримаються в найсуворішій таємниці.

 

 

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *