Туристична компанія TripSee.com рада представити: Аланія – невелике містечко, що знаходиться на схід від Анталії на середземноморському узбережжі біля підніжжя мальовничих Таврських гір і є самим південним курортом Анаталійського узбережжя Туреччини. Головна його перевага – це віддаленість від холодних підводних течій Егейського і Середземного морів, тому пляжний сезон тут починається раніше, ніж на інших курортах Туреччини, нерідко вже в кінці квітня і закінчується пізніше. Навіть глибокої осені температура не опускається нижче + 15 градусів. Тури в Аланії користуються незмінним успіхом, так як ціни на них більш демократичні, ніж на більшість курортів Туреччини і кожен знайде відпочинок і до душі і за своїми фінансовими можливостями. В Аланії дуже комфортно відпочивати з маленькими дітьми, так як більшість пляжів піщані, а море біля берегів мілке. Крім того, в багатьох готелях і в ресторанах є безліч пристосувань для маленьких дітей і, навіть дитяче меню.

Як вже говорилося, оскільки цей курорт дотримується демократичною цінової політики, п’ятизіркових готелів в ній мало. В основному вона забудована трьох-, чотирьохзірковими готелями і представлена ​​апартаментами. Багато клубних готелів для молоді.

Про пам’ятники і чим розважитися.

Найвідоміший історичний пам’ятник Аланії – вежа Кизил-Куле збереглася до наших часів з 13 століття. Інша вражаюча історична споруда – візантійська фортеця Іч-Кале, на території якої можна побачити руїни замку 13 століття, а також добре збереглися вілли 19 століття. Флібустьєрське минуле міста-курорту і сьогодні приносить місту чималий дохід, завдяки цікавим туристам, котрі збираються на екскурсії по гротів і печер зі сталактитами, сталагмітами і підземними озерами, що служили колись притулком морським розбійникам.

Ну і звичайно ж, як же в Аланію не купити тур, і не скористатися можливістю зайнятися шопінгом. У місті повно всіляких торгових точок, включаючи шикарні бутіки і торгові центри. Досвідчені туристи радять з’їздити в довколишні селища і містечка, де можна купити за невеликі гроші абсолютно автентичні речі.

Купуючи тур в Аланії Ви потрапляєте в місто-казку, де сива давнина сусідить із сучасним комфортом і курортними розвагами.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *