Якщо ви адреналіновий наркоман – ласкаво просимо на найдовшу канатну дорогу в світі, на швидкісний спуск. У три рази довше тієї, на Бурдж Халіфа (ми про неї писали недавно).

Нова траса, до того ж – найвища. Вона влаштована на найвищому піку в горах Рас-Аль-Хайма, північного емірату ОАЕ.

Після прибуття на пункт, вам буде видано спорядження укупі зі спеціальним костюмом. Летіти вам належить в положенні Супермена зі швидкістю близько 150 км / год на висоті 1680 метрів над рівнем моря, з вершини гори Джебель Джаіс.

Довжина зіплайна 2.8 км, що вже є фактом офіційного і дуже міцного побиття колишнього рекорду Гіннеса за самий довгий зіплайн світу в 600 м.

Еквівалент довжини нової покатушки, щоб ви уявили – це більше ніж 28 футбольних полів. Вона також складається з кабелю, який важить більше шести тонн.

Новий зіплайн складається з двох ліній, дозволяючи друзям летіти парою. Найдовший політ займе приблизно дві-три хвилини. Після його завершення на спеціальній платформі, вас переведуть на другу лінію, довжиною в 1 км, щоб завершити свою подорож назад на землю.

Новий зіплайн зможе обслужити 200 чоловік в день.

Атракціон запущений компанією Toro Verde в партнерстві з Управлінням розвитку туризму Рас-Аль-Хайм. Він спроектований компанією Toro Verde з Пуерто-Ріко, і був зведений за чотири місяці.

 

http://toroverdeuae.com/

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *