Країна, здатна здивувати і закохати в себе з першого погляду, відразу після прибуття. Крихітна за розміром, з населенням як в нашому провінційному містечку, але з прекрасним розташуванням в засніжених Піренеях, з відмінним кліматом і 250-ми сонячним днями за рік. По суті, Андорра – сама сонячна з країн гірської Європи і справжній гірськолижний рай. При чому 90% її території вкриті густими лісами. Прекрасна сніжна зима з частими снігопадами, і дуже хороші дороги, за якими систематично доглядають.

Можна сміливо назвати Андорру столицею західноєвропейського шопінгу. Країна взяла і зробила собі подарунок – ввела на своїй території безмитну торгівлю. Результат – в середньому 8 000 000 туристів за рік. Відвідавши країну, ви приємно здивуєтеся цінами в місцевих торгових центрах. При чому – на всі види товарів найкращої якості.

А, ще один момент. В країні один-єдиний гіпермаркет, який легко знайти і треба обов’язково відвідати. Він називається Pyrénées і може запропонувати вам найбільший асортимент товарів, зібраних в одному місці. Зручно і, повторимося, дуже дешево.

В країні ходить євро і приймаються всі види кредитних карток.

Чим ще приваблива Андорра?

Розповідаючи про цю дивовижну країну, не можна не згадати про те, що її гірськолижні траси, загальною протяжністю понад 300 км – одні з кращих в Європі, а також … вони дешевше тих же курортів в Австрії, Франції, Іспанії і, звичайно ж , Швейцарії. Саме завдяки цьому гірськолижні тури в Андорру користуються такою великою популярністю серед наших співвітчизників, любителів гірських спусків. Потрібно додати, напевно, що все лижні траси в країні підтримуються в ідеальному стані при будь-якій погоді і просто ідеально підходять для звичайних любителів покататися з гірки.

Не забудемо і про національну кухню країни. Її страви в більшості своїй запозичені із сусідньої Франції і Іспанії, проте є в ній і свої особливості. Обов’язково відвідайте місцеві ресторанчики-«борди» і покуштуйте la parrillada – за своєю суттю, це асорті з м’яса різних сортів, запечене на решітці. Також замовте собі смажені баклажани з перцем – це блюдо називається escalivada.

Андорра, крім усього іншого, знаменита своїм термальним курортом «Кальдеа». Дуже багато українських туристів купують тури саме для того, щоб поправити здоров’я в цьому чудовому місці. Чого там тільки немає. Курорт величезний за площею і пропонує гостям найповніший комплекс оздоровчих послуг та розваг.

Компанія Tripsee Travel зможе підшукати для всіх бажаючих кращий за вартістю тур в Андорру в будь-який час року, коли заплановано відпустку. Спеціально для туристів ми пропонуємо свою систему онлайн пошуку найактуальніших пропозицій від ТО, бонусні програми і знижки. Просто заходьте на сайт, стежте за зміною цін і купуйте путівки в потрібний момент і за вартістю, яка вас повністю задовольнить.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *