Пам’ятки Відня.

Сьогодні пам’ятки і пам’ятні місця в країнах Європи збережені в своєму величезній кількості та різноманітності, навіть самі старі з них дійшли до нас в досить пристойному вигляді. У будь-якому місті світу гості з Києва і всієї України зможуть знайти свій власний артефакт, який притаманний саме для цього місця. Якщо ми вже завели мову про Австрію, то краще почати з самого Відня, її столиці. Тут можна відчути її неповторний дух. Не кажучи вже про величезну кількість пам’яток.

Столиця Австрії Відень – ще й музична столиця Європи. Буде великою помилкою не відвідати Віденську оперу. Тут творили Моцарт, Шуберт і багато інших композиторів світового значення.

Обов’язковим для відвідування можна назвати будинок за проектом Хундертвассера. Будинок побудований з метою залучення туристів, він весь різнобарвний, з різними розмірами вікон і ексцентричним дизайном і самої архітектурою. Споруда була зведена відносно недавно, в 1986 році. Також існує і село Хундертвассера, де представлені на виставках і сувенірних магазинах різні вироби, які можна придбати для подарунка або сувеніра. Тут не забудьте відвідати туалет, який виконаний в неповторному стилі модерн. Тому, його краще відвідувати не в той момент, коли туди сильно хочеться, а тоді, коли ви будете в змозі оцінити естетичну сторону цього громадського закладу. Сам селище розташоване на території столиці.

Згадаймо ще раз про Моцарта. У юному віці Амадей грав свої твори для імператриці в Шенбруннському палаці. А це означає, що поїздка сюди повинна бути неодмінно включена в план Вашої відпустки. Ви не будете розчаровані. Прекрасна архітектурна споруда змагається з Петергофом і Версалем. Шикарні люстри, позолочені плафони, оранжереї. Останні, потрібно зауважити, мають три кліматичні зони. Також тут знаходиться зоопарк, ляльковий театр. Весь палацовий комплекс занесений в список ЮНЕСКО.

Якщо ви досить вже виходили Відень уздовж і в поперек, і встигли як слід зголодніти, чи не краще використати цей привід для ознайомлення з віденською кухнею? Адже багато українських туристів купують тури в Австрію саме для того, щоб побувати в місцевих ресторанах в тому числі.

Що перше потрібно випробувати, це віденський шніцель. Коли Вам його подадуть, Ви відразу побачите його переваги. По-перше, він не поміщається в тарілку, по-друге, його подають з лимоном і готують з телятини. Є й знамениті шніцельні, які мають столітню історію. Одна з них «Figlmuller». До речі, може бути секрет геніальної музики Моцарта лежить саме в цій шніцельній? Адже вона знаходиться зовсім поруч з будинком композитора.

Ну, і десерт від Tripsee.com

Хто бував у Відні в туристичній поїздці і не випробував штрудель? Вважайте це місцевим туристичним ритуалом. Штрудель «Saher» вважається тут самим класним. Якщо ж ви любите тортики і тістечка, ступайте в кав’ярню «Демель», в підвалі якої знаходиться ще і музей, де ви можете побачити різні дива кулінарного мистецтва.

Поїли, тепер за розвагами! Не дарма ж Ви купували тур до Відня і їхали зі свого улюбленого Києва у відпустку! Атракціони для туристів тут працюють, починаючи з 1897 року. В Європі, мабуть, вони найстаріші. Скористайтеся в першу чергу колесом огляду, оскільки звідси вам відкриються види на все місто, до того ж в кабінці можна організувати собі незабутню вечерю. Дітям і чоловікам припаде до смаку Віденський музей техніки в якому можна все помацати руками. Tripsee.com може підібрати для Вас тур саме для такого здійснення своєї дитячої мрії. Повірте, воно того варто. Музей абсолютно незрівнянний.

Ну, не забудемо і про Шуберта, який оспівав знаменитий Віденський ліс в своєму творі «Лісовий цар». Це відмінне місце для відпочинку на свіжому повітрі. Тут знаходяться спеціальні оглядові майданчики, бази відпочинку. Можна просто вийти позбирати грибів і ягід. Цей ліс можна вважати заповідною зоною. Він також входить в світову скарбницю ЮНЕСКО.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *