Сусс – справжня перлина Тунісу.
Туристична компанія TripSee.com представляє: Туніс, як одне з популярних напрямків літнього відпочинку, привабливий насамперед своїми протяжними білосніжними пляжами з дрібним золотистим пісочком і зеленими приморськими містами, які на тлі спекотного африканського континенту виглядають справжніми оазисами. Причому тури в цю чудову країну користуються популярністю круглий рік.

Курорт Сусс – симпатичне, білокам’яне містечко, що розкинулося на східному узбережжі Середземного моря, берегова лінія якого порізана мальовничими бухтами і затоками. Пляжі цього міста-курорту вважаються найчистішими у всій країні. Він має дуже вигідне розташування: із західного боку він знаходиться в двох години їзди від столиці Тунісу з однойменною назвою, а з північного боку знаходиться поруч з фешенебельним і престижним містечком Порт Ель-Кантауі, що славиться чудовими гольф-полями і багато розвиненою туристичною інфраструктурою. Крім того, Порт Ель-Кантауі вважається найкращим місцем у всій країні для любителів нічних дискотек і інших молодіжних тусовок. Між Суссом і Порт Ель-Кантауі, розглянутих, останнім часом, територіально як один курорт, розташований чудовий пляж «Буджаффар», оточений безліччю барів і рибних ресторанів. Дістатися з Сусса до Порт Ель-Кантауі можна на симпатичному туристичному поїзді, купе котрого продуваються вітерцем. Таке розташування Сусса визначає його незмінний успіх, в порівнянні з туром в будь-який інший місто Тунісу.

Особливу увагу на спа

Курорт Сусс складає серйозну конкуренцію відомому курорту Хаммамету, особливо в частині таласотерапії, де колись, за місцевими переказами, цілющі спа-процедури приймала сама Софі Лорен. Практично всі чотирьох і п’ятизіркові готелі Сусса надають подібні послуги.

Можна сказати, що, купуючи тур в Сусс, Ви зможете скуштувати не тільки всю красу пляжного відпочинку в блакитних водах Середземномор’я, але і значно зміцнити здоров’я в чудових центрах таласотерапії.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *