Флоренція – місто-музей

Це місто часто називають одним з найромантичніших і феєричних місць на Землі. Столиця Тоскани, оточена м’якими пагорбами, покритими виноградниками і садами. Заснована як римська військова колонія близько І століття н.е., Флоренція за свою довгу історію була республікою, резиденцією князівства Тоскани і столицею Італії. Це колиска епохи Відродження, тут жили і творили Леонардо да Вінчі, Мікеланджело, Данте, Макіавеллі, Галілео та інші прославлені особистості.

На кожному кроці у Флоренції зустрічаються шедеври мистецтва і архітектури. Міське обличчя майже не зміняється з часів Середньовіччя, і весь центр міста з вузькими брукованими вуличками, витонченими палаццо XV-го і XVI-го століття, капеллами, церквами з приголомшливими фресками, мармуровими васильками і художніми музеями світового рівня є об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

У музеях, палацах і церквах цього міста знаходяться одні з найбільших художніх скарбів в світі. А найпопулярніші і важливі місця у Флоренції включають Кафедральний собор, Баптистерій, галерея Уффіци, Барджелло і Академію. Церкви Санта-Марія-Новела і Санта-Кроче – справжні художні галереї, а бібліотека Сан-Лоренцо – чудова виставка архітектурного генія Мікеланджело. Погуляйте найстарішими вулицями міста, перетніть міст Понте Веккьо, що веде до палацу Пітті. Обов’язково виділіть час, щоб побачити розміщену тут велику і різноманітну колекцію творів мистецтва. Коли ви втомитеся від музеїв і пам’ятників, вирушайте на вулицю. Проведіть день в садах Боболі або підніміться на пагорб, щоб насолодитися чарівним видом на весь старовинне місто.

Інші пам’ятки Флоренції

Місцеві жителі пишаються своєю кулінарною традицією. Місто, оточене виноградниками, – це рай для гурманів. Будь то традиційний bistecca fiorentina, знамените lampredotto або морозиво з численних желатерій, – кухня Флоренції чудова, і тільки заради неї можна вирушати сюди в тур, а тосканське к’янті і зовсім визнане ще однією місцевою пам’яткою.

Окремої згадки заслуговує і індустрія моди. Модники і модниці зі всієї Європи приїжджають до Флоренції в шопінг-тури, адже саме тут можна знайти бажане, будь то покупки в дорогих бутиках, монобрендових аутлетах або на знаменитих ринках Сан-Лоренцо і Деллі-Пульчи.

Щороку мільйони туристів відвідують столицю Тоскани. Вирушаючи в тур у Флоренцію, варто потурбуватися завчасним бронюванням готелю і покупкою квитків в галереї і музеї. Готелі в старій частині міста зазвичай нарозхват, незважаючи на високі ціни. Для бюджетних туристів є безліч хостелів і недорогих апартаментів. Підібрати тур можна за допомогою нашої компанії TripSee.com, яка пропонує найнижчі ціни онлайн.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *