ОАЕ курорт Аджаман.

Для багатьох Арабські Емірати здаються уособленням чарівної країни з дитячої казки. Проте ОАЕ – дуже молода держава, тому що трохи менше 50 років тому на території, де вона зараз розташована, не було нічого крім пісків, бедуїнів і верблюдів. Зараз ОАЕ – процвітаюча, політично стабільна держава, що грає помітну роль на Аравійському півострові і складається з семи еміратів – Аджаман, Абу-Дабі, Дубаї, Рас-ель-Хайма, Шарджа, Умм Аль Кувейн, Фуджейра.

Аджаман, власне, самий бідний і найменший емірат. Він розташований в 10 км від Шарджі і за півгодини їзди від аеропорту в Дубаї. Шарджа, Аджман і Дубаї складають міську агломерацію з населенням понад 2 млн осіб. Сам Аджаман має столицю з однойменною назвою і розташований на березі Перської затоки. Його узбережжя має протяжність всього 16 км, але приваблює своїми білосніжними пляжами, єдиними з усіх еміратів, так як в інших еміратах пісок жовтий. Свою назву курорт отримав від назви клану, що колись населяв ці землі, і володів судноверф’ю, на якій і зараз роблять традиційні човни «доу». На цих човнах проводять морські екскурсії, які користуються великою популярністю у туристів. Крім традиційних «доу», що випускаються за старовинною технологією, будують і сучасні морські судна, причому настільки високої якості, що замовлення на них надходять з сусідніх держав.

Що ще варто додати.

Онлайн-супермаркет турів TripSee.com представляє: відпочинок в Аджамані підійде тим, хто бажає спокійного пляжного релаксу подалі від великих міст і за ціною нижче, ніж тури в інші емірати ОАЕ. У порівнянні з Дубаєм, наш курорт – дуже традиційний, власне це провінційне місто, який не надає туристам розваг західного зразка. Тому тур в Аджіман в ОАЕ найбільше підійде для сімейного відпочинку. Кращий час для поїздки це період з жовтня по квітень, відповідно і ціни на путівку в Аджіман будуть на 50% вище, ніж в інший період. Клімат на курорті не відрізняється від сусідніх Дубаї і Шарджі, а дощів там не буває по кілька місяців.

І хоча готелів тут не так багато, як в інших еміратах, але багато мережеві готелі представлені, як наприклад, готель Kempinski, з власним ізольованим пляжем.

Відмінною особливістю Аджмане є і те, що це єдиний емірат, на території якого не діє сухий закон. В еміраті працює єдиний у всій країні магазин, де можна купити всілякі алкогольні напої, але вивозити їх за межі емірату категорично забороняється.

Туристам, яким дісталася путівка в цей благословенний край, слід врахувати, що тут немає міжміського сполучення і тому, щоб дістатися в Дубаї або Шарджі, необхідно брати таксі або машину на прокат.

Загалом, якщо Ви хочете потрапити в казку і провести чарівний тиждень або два в повному спокої і гармонії з навколишнім світом, то путівка в Аджіман це якраз те, що Вам потрібно для здійснення ваших бажань.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *