Немає нічого дивовижніше прокидатися на великій висоті і бачити навколо себе приголомшливі пейзажі. Так подумали хлопці з компанії Natura Vive і створили свій унікальний готель на прямовисній стіні височенних скель, в Священній долині Перу, приблизно в 15 кілометрах на північ від Куско.

Готель назвали Skylodge Adventure Suites. Він складається з декількох номерів, які представляють собою комфортно обладнані скляні капсули. Щоб переночувати і зустріти казковий схід сонця в Skylodge, гостям необхідно піднятися на 400 метрів по спеціально обладнаній стежці. А спускатися вони будуть, використовуючи зіплайн – троси, протягнуті на кілька сот метрів прямо в долину.

Гостям пропонується 300-градусний огляд на Святу долину. У кожному люксі, виконаному з аерокосмічного алюмінію і стійкого до атмосферних впливів полікарбонату, є ліжка, обідня зона і окрема ванна кімната з біотуалетом. Кожна капсула складається з шести вікон і чотирьох вентиляційних каналів, а вхідний отвір знаходиться вгорі. На скелі також є обідня зона і невеликий зал відпочинку.

Замовлення надаються з трансфером в готель і з готелю, з двомовними гідами, екіпіровкою, закусками, вишуканою вечерею з пляшкою вина і сніданок. А також пропонуються екскурсії по Священній долині.

Гостям рекомендується носити зручний одяг, взуття для походів і теплі куртки. На сайті готелю попереджають, що в Перу найхолодніші місяці – з червня по серпень.

Ціни починаються з 1425 перуанських соль (це 410 доларів США). Більш детальну інформацію про бронювання можна отримати на офіційному сайті Natura Vive.

 

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *