У північному регіоні Сальтен в північній Норвегії готується до реалізації новий готельний проект.

Круговий готель Svart (названий на честь темно-синього льодовика Свартісен, що знаходиться по сусідству) буде розташований посеред фьорда Голандс і стане пропонувати 360-градусні види віддаленої арктичній місцевості.

Його форма і вражаючі структурні елементи – як дерев’яні палі, які піднімають будівлю з води – натхненні традиційними будинками середньовічних лицарів, які також завжди були круглими і височіли на палях.

Svart відкриє свої двері в 2021 році.

У співпраці з архітектурною фірмою Snøhetta, Arctic Adventure of Norway і Powerhouse, Svart обіцяє бути повністю енергоефективним.

«Для нас було важливо розробити стійку будівлю, яка залишить мінімальний екологічний слід в цій прекрасній північній природі» – сказано в прес-релізі компанії.

У порівнянні з традиційними готелями, Svart сам буде генерувати велику кількість енергії (за допомогою сонячних панелей і геотермальних свердловин) і повністю себе забезпечувати. Фактично готель стане першою ластівкою норвезьких готельєрів, які хочуть довести, що тепер місце для будівництва шикарного готелю можна буде вибирати де-завгодно.

Отаборившис в Svart, мандрівники будуть мати активний, орієнтований на природу, досвід, включаючи експедиції, щоб побачити північне сяйво, походи і криголазіння. А каяки для подорожей по озеру будуть в списку обов’язкової опції для кожного номера. Їх можна буде спускати на воду прямо з міні-підвалу під номером.

 

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *