Пхі-Пхі, Таїланд

Пхі-Пхі, Таїланд

Таїланд острів Пхі-Пхі.

Туристична компанія TripSee.com представляє: купити тур в Таїланд є мрією багатьох наших співвітчизників, а вже потрапити на архіпелаг Пхі-Пхі робить цю мрію позамежною. Воно й зрозуміло, адже саме курортні острови Пхі-Пхі є перлиною в намисті туристичного Таїланду. Ця група островів, два з яких є досить великими і чотири – крихітними, розташовані між материковим Таїландом і самим Пхукетом.

Цікаві ці місця тим, що мають свою кінематографічну історію, пов’язану з тим, що на одному з островів, а саме на тому, що носить назву «Лех» в 2000 році був знятий голлівудський фільм «Пляж» з Леонардо Ді Капріо в головній ролі. Цей факт досі привертає в ці місця фанатів знаменитого актора. Інша трагічна історія пов’язана з природними катаклізмами. У 2004 році ці місця зазнали руйнівного цунамі, яке забрало життя близько 2000 чоловік, з яких 1200 осіб досі вважаються зниклими без вісти. Була повністю зруйнувана інфраструктура курорту. Постраждала також і екосистема, так як практично була знищена авеценія морська – мангровое або «вогняне» дерево, яке дало назву архіпелагу Пхі-Пхі, що в перекладі з малайської означає «Земля вогнів». На одному з пляжів острова Дон стоїть пам’ятник загиблим від цунамі, а хвилина мовчання за загиблими збігається з часом, коли смертоносне цунамі накотило на острів.

 

 

Ще трохи інформації до роздумів.

Турист повинен врахувати, що купуючи тур на архіпелаг Пхі-Пхі, він купує відпочинок на єдиний населений острів Дон, де він зможе отримати весь набір і асортимент туристичних послуг. Дон абсолютно не має громадського транспорту і доріг, для нього призначених. Основні види пересування – це або пішки, або велосипедом, або на орендованому в селищі Тонсай довгохвостовому човні. Від головного причалу Тонсай на човні можна дістатися до всіх всіх пляжів архіпелагу. Ціна оренди човна договірна і залежить від часу і довжини подорожі. А взагалі, до всіх пляжів острова Дон можна дістатися пішки. Краща місцева кухня представлена ​​в селищі Тонсай з багатим вибором морепродуктів. У місцевих ресторанах зустрічається також і хороша європейська їжа, де існують спеціалізовані ресторани французької, скандинавської, італійської та навіть мексиканської кухні. При цьому, ціни не повалять вас в шок.

Практично в будь-якому готелі острова Ви можете замовити тури для огляду місцевих визначних пам’яток і для занять дайвінгом і снорклінгом.

Потрапити на екскурсію на острови можна і з інших місць Таїланду, так як одноденні тури дуже популярні на ці райські острови. Але майте на увазі, що ціна на тур в Пхі-Пхі залежить від кількості його учасників.

Туристичний онлайн-супермаркет турів TripSee.com попереджає: ціна на відпочинок у Пхі-Пхі може бути дуже бюджетною, якщо Ви подбаєте заздалегідь і забронюєте окреме бунгало або тризіркові готелі, що і роблять багато туристів, приїжджаючи цілими сім’ями і живучи там місяцями.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *