Кращі напрямки для спортивного відпочинку 2018 року.

Кращі напрямки для спортивного відпочинку 2018 року.

Нам не здається, ми твердо знаємо і впевнені, що люди все більше звертають увагу на здоровий спосіб життя, на заняття спортом. У сучасному світі дуже важливо підтримувати високий рівень активності, багато рухатися. Не зменшуючи темпу, не відставати від інших.

І під час планування свого відпочинку все більше наших туристів звертають увагу на можливість навіть на курортах південних улюбленими видами спорту займатися, релаксувати на морському бережку, проявляти активність в походах піших та інших сафарі. Не всім же на пляжах боки обсмажувати, так оллінклюзівамі зловживати!

Ми тут трохи поклопоталися, і склали трохи пропозицій по країнам, де для любителів спорту, походів в гори та сплавів по гірських річках, і іншої йоги з пілатесом розмахнутися буде можливість.

  1. Порто, Португалія

Ось ми самі здивувалися. Адже Португалія – ​​це країна, як не дивно, не тільки любителів портвейну та інших запечених з бобами ковбасок, а й прекрасний напрямок для йога-турів. У славному і древньому як світ, місті Порто, а також в Фаро і на острові Мадейра, живуть-поживають інструктори та гуру, які дуже навіть регулярно, майже цілий рік поспіль, проводять інтенсивні курси йоги, пілатесу і самих різних медитацій на березі моря. Місця тому що там до релаксу дуже навіть відповідні. А ось тур по хорошій ціні від декількох днів до двох тижнів можна забронювати прямо зараз у нас на сайті.

  1. Бордо, Франція

Тур де Франс – чули? Французи всі поголовно – прихильники гонок та їзди на велосипедах. Це їхня фішка. А в туризмі – це кращий напрямок для любителів покрутити педалі. Тут, в околицях Бордо, на фоні казкової краси виноградників, прокладені фантастичні гірські маршрути (від 60 до 1 000 км, в залежності від підготовки). Асфальт, виділені смуги, обладнані майданчики для відпочинку – все присутнє. А для любителів запашного червоненького також є цікаві варіанти велотурів з дегустацією вина на місцевих виноробнях.

  1. Пакленіця, Хорватія

Є в Хорватії такий собі цілком Національний парк з назвою «Пакленіца». А в ньому є аж дві ущелини мальовничі – далі нікуди: Велика Пакленіца і Мала Пакленіца. Ось туди і відправляються в походи найсміливіші туристи, яким на пляжі не лежиться, та серця звуть за пошуками пригод. Адже саме там можна побачити самі мальовничі краєвиди Хорватії (парк «Пакленіца» – це популярне місце в країні для піших походів та інших сходжень). Гори, скелі, луки і купа панорамних видів, від яких перехоплює подих. Найбільшою популярністю користуються походи: 4-годинний до Аніч Кука з неймовірним видом на весь Задарський повіт і затоку Старіград; а також 8-годинний до Світло-Брдо, прямо до вершини гори Велебіт.

  1. Бангкок, Таїланд

Є в Таїланді такий собі цілком Центр вивчення медитації Дхамми в районі Чатучак в Бангкоку. Він настійно пропонує регулярні дводенні курси і семінари медитації Metta. Якщо вам не просто цікаво слухати іменитих гуру, то ви цілком собі можете дозволити семінари і на два тижні, та хоч на два місяці. Поєднувати відпочинок біля океану з релаксируючою медитацією, погодьтеся, дуже приємно.

  1. Будапешт, Угорщина

А ось в столиці Угорщини вас чекає «Тур-де-Будапешт», взагалі щось особливе. Це особливе відбудеться вже в травні 2018 року. По факту – ідеальна нічна пригода для любителів кроссфіту, модного нині і набираючого обертів напрямку фітнесу. Бажаючі зможуть не тільки потренуватися, але і взяти участь в екскурсіях по найприголомшливіших місцях Будапешту. Організатори обіцяють, що на кожній зупинці по маршруту ви будете виконувати короткі тренування по кроссфіту, а також проходити випробування на міцність. Сам маршрут тримається в найсуворішій таємниці.

  1. Пляж Бандоран, Ірландія

Ви – серфер? І ми не просто так запитуємо. Якщо ви – серфер-любитель, то читайте наступний абзац, про Швейцарію. Ми звертаємося до серферів-профі. Якщо ви той, хто може вдарити себе в груди і сказати впевнено: так, я серфер, з великої літери «С», то у нас є для вас відмінна пропозиція – пляж Бандоран в Ірландії. Хто б міг подумати, так? І це всього в декількох годинах їзди від Дубліна. Уявіть картину – мерехтлива зелена вода Атлантики у ваших ніг, і хвилі, рівні яким знайти хіба що на Гаваях можна, та в Австралії. Пляж Бандоран вважається одним з кращих в світі місць для серфінгу, де часто бувають величезні хвилі. Ну просто ідеальні хвилі для душевного такого серфінгу. Зі спогадами на все життя.

  1. Церматт, Швейцарія

Це місце для любителів гірських лиж. Чи не любителів навіть – для профі. Але і сімейним тут цілковите роздолля. Церматт вважається одним з кращих лижних напрямків, саме як місце для любителів покататися на лижах з вітерцем на будь-який смак. З кінця листопада і аж до кінця квітня в Церматті однаково прекрасні снігові схили, тому можна сміливо їхати туди і на початку, і наприкінці сезону.

  1. Коробічі, Коста Ріка

А ось Коста-Ріка має пропозицію для любителів яскравих відчуттів, і особливо для тих, хто є фанатами рафтингу. Є там річечка дуже мальовнича, що протікає через джунглі незаймані (вони ж – місцевий національний парк). Це найкраще місце на Землі для початківців рафтінгістів. Пливете ви на плавзасобі своєму – а тут вам і тварини дикі в природному середовищі існування, і птиці екзотичні. Дух же захоплює, коли ви сплавляєтеся по річці, а навколо вас справжні незаймані джунглі.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *