1 березня - міжнародний День кішок. Святкуємо.

1 березня - міжнародний День кішок. Святкуємо.

Ми тут зібрали для вас колекцію …. пам’ятників кішкам. Ага, виявляється і такі є. При чому – їх в світі чимало.

Коти … це подряпані руки, порвані шпалери і інші “шкідництва” в будинку. Але вони ж – це також заспокійливе “МУРРРР” і художнє лежання, милуватися яким можна нескінченно, при цьому прощаючи нескінченно все і вся.

РАВАЛЬСКИЙ КІТ
Барселона, Испания

Бронзовий кіт вагою в дві тонни прописаний на вулиці Rambla del Raval. Богемний район, населений художниками, музикантами і, звичайно ж, туристами. Коту прийнято терти ніс на щастя. Але багато труть зовсім інше місце.

ЧЕШИРСЬКИЙ КІТ
Нью-Йорк, США

Знаходиться в Центральному парку. Це Аліса, ну, та сама. На дереві – Чеширський кіт, а на колінах у дівчинки – її улюблениця Діна.

 

 

ВАНСЬКІ КІШКИ
Ван, Турція

Символ міста. Чисто турецька порода, що відрізняється білим забарвленням і очима різного кольору. Пам’ятник встановлено при в’їзді в місто Ван. Висота кішки з кошеням – 5 м.

ХОДЖ
Лондон, Великобританія

Кіт, якому англійські поети присвячували вірші. Належав Семюелю Джонсону, упоряднику тлумачного словника англійської мови в 1755 році. Пам’ятник знаходиться навпроти Будинку-музею Джонсона. Кіт Ходж сидить на словнику. На пам’ятнику викарбувані слова: «Воістину чудовий кіт».

КОТЯЧА МЕТУШНЯ
Брауншвейг, Німеччина

Ну ось така колона з кішками, що борюкаються. Пам’ятник, взагалі-то присвячений кішкам-безхатченкам. Але сприймати його можна і як сатиру на людей. Назва пам’ятника ніби натякає: Katzenbalgen – перекладається як «Котяча метушня».

СІМ’Я КІШОК
Кучінг, Калімантан, Малайзія

Місто так і називається – «котяче». Повно пам’ятників кішкам. Головне – щоб туристи залишилися задоволені.

ДІМ С КОТАМИ
Рига, Латвія

Символи Риги. Ось такі коти на шпилях будівель. А все тому, що колись один багатий купець образився на все місто і ось наставив йому (місту) чорних котів на дахи будівель. Ну щоб удачу від міста відвести. Удача не відвелася. Купець помер. А коти так і залишилися.

КІТ ПАНТЕЛЕЙМОН
Київ, Україна

Стоїть біля ресторану «Пантагрюель». Поставлено коту, який врятував людей від пожежі, а сам героїчно загинув. Справа була в круті 90-і, між іншим.

На цій героїчній ноті …

Привітаємо ж наших пухнастиків з їх Днем!

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *