Захоплюючі види Венеції, вкритої снігом

Захоплюючі види Венеції, вкритої снігом

Жителі Венеції називають цей циклон «Звіром зі Сходу», який накриває також більшу частину Європи, і засипає снігом багато італійських міст раз у кілька років. .

У Венеції свіжий сніг надав місту дуже видовищного, зимового вигляду. Кадри відео, зняті з верхнього поверху готелю BAUER Palazzo, показують чудовий краєвид на зимову Венецію, покриту покривалом снігу, через лагуну від площі Святого Марка до Санта-Марія-делла-салют.

«Сніг у Венеції абсолютно чарівний, оскільки він вкриває місто містичним флером, який пом’якшує його яскраві кольори і видає свою архітектуру», – сказав режисер фільму Алессандро Посаті. «Люди ходять повільно, як уві сні, проте суєта місцевого життя не припиняється. Дуже цікаво бачити, як гардероб жителів змінюється на догоду змінам погоди”

Температура в місті опустилася всього до -2 градусів Цельсія під час зйомки. Останній раз у Венеції було так холодно в 50-х роках минулого століття.

До речі, Рим також насолоджувався прекрасним снігопадом, першим за останні шість років.

І в Лондоні люди катаються на лижах в цей же час. В інших частинах Великобританії також спостерігаються більш екстремальні випадки зимової негоди, такі як снігові торнадо, та й Шотландія фактично оголосила “червону тривогу” через сильний холод.

Ну ось такі зимово-венеціанські у нас новини.

 

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *