Канкун. Мексика

Канкун. Мексика


Мексика курорт Канкун​.

Коли чуєш слово Мексика, то якось відразу змінюються всі відчуття і сприйняття, які стають чимдуж яскравіше, гостріше, емоційніше, що обумовлено переплетенням в ній кількох культур – індіанської, карибської та іспанської, а останнім часом і американської, сплав яких, пронизують всі сфери життя в Мексиці і накладають свій відбиток. Але сьогодні Мексика відома не тільки своєю давньою цивілізацією майя і її стародавніми пам’ятками, а й шикарними курортами світового рівня.

Онлайн-супермаркет турів TripSee.com пропонує: Канкун – курорт зі стажем, який почав своє перетворення з 1970 р з рибальського села в один з кращих курортів світу на півострові Юкатан на березі Карибського моря і як найбільший курорт Мексики. Назва міста, як і вся його історія дуже давні і пов’язані з цивілізацією майя, нащадками якої є частина сучасних іспаномовних жителів Мексики. Канкун з’явився на картах світу в VIII ст. і в перекладі з мови майя означає «магічна змія».

Сьогодні в Канкуні проживає понад 700 тис. чоловік, і він ділиться на дві частини: ділову і готельну. Курорт розташований на косі у вигляді цифри «7», де у верхній частині коси море завжди спокійне, а в нижній штормить і не придатне для купання. Клімат на курорті морський тропічний з дуже незначними сезонними змінами і середньорічною температурою +27 градусів. Але не тільки клімат сприяв популярності курорту, стрімкий розквіт Канкуна зумовлений багатьма унікальними факторами, такими як багате історичне минуле, пишна тропічна рослинність, традиції і кухня кількох культур, бездоганний сервіс, і комфорт. Не останню роль відіграють і доглянуті пляжі, і красива бірюзова вода Карибського моря.

Придивимось пильніше.

Більшість туристів вибирають оселитися по-хитрому, в місці, яке місцеві називають «готельною» зоною, відокремленою від основної частини міста лагуною. Майже всі готелі в цьому районі – п’яти-, рідко чотиризіркові. Всі готелі на косі мають дуже невелику приватну територію, добре облаштовану і постійно підтримувану в належному вигляді пляжну зону і працюють всі як один за системою надання ліжка і сніданку. Виняток становить готель Club Med Cancun Yucatan, що відкрився в 1976 р. і належить до знаменитої французької мережі.

У самому місті теж багато готелів, вони різної зірковості і зустрічаються дуже бюджетні варіанти. Як і на багатьох інших світових курортах тутешній високий сезон – це різдвяні і новорічні свята і зимові місяці. Відповідно, ціна на тур в Канкун в Мексиці в цей період досягають максимального значення.

Купуючи тури в Канкун Ви отримуєте можливість познайомитися з унікальною культурою древніх господарів цих земель – індіанців майя, а також обов’язково спробувати хвалену і справжнісіньку мексиканську кухню, можете досліджувати унікальні карстові печери з рельєфом, що вражає уяву, зайнятися серфінгом і зануритися з аквалангом на морське дно. Враження, які Ви отримаєте в Мексиці перевершать Ваші найсміливіші очікування.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *