Різнокольорова стежка у міському парку

Різнокольорова стежка у міському парку

У канадському місті Едмонтоні, штат Альберта, де температура запросто може опуститися до -35 градусів за Цельсієм, місцеві чиновники і дизайнери придумали творчий спосіб зробити природу більш незвичною взимку.

У міський парк відпочинку Victoria Park IceWay або «Freezeway» послали водовозів і ті залили засніжені доріжки водою. Тепер міський парк є чудовим місцем для катання на ковзанах.

Крім того, доріжки прикрасили спецально різнокольоровими ліхтарями, яке перетворило вечірні покатушки на ковзанах в справжню казку.

Парк, створений в 2015 році, охоплює близько 2700 квадратних метрів. Так що розгулятися є де. Можна заїхати на замерзлі ставки, або просто розсікати по доріжках парку.

Метт Гіббс, ландшафтний архітектор, вперше придумав «Freezeway» як кумедний спосіб для жителів Едмонтона, щоб вони могли їздити на ковзанах прямо на роботу. За його задумом в місті були залиті водою всі велосипедні доріжки. І люди на ковзанах каталися по місту.

А тепер залили доріжки в цілому парку.

Траси для катання на ковзанах є частиною більш широкої ініціативи, створеної містом під назвою WinterCity Strategy, як спосіб заохочувати місцевих жителів і гостей міста насолоджуватися холодними зимами в Едмонтоні.

До речі, вогні в парку Вікторії включаються з 17:00 до 22:00 щодня в зимові місяці.

Казка за розкладом. Однак ідея прекрасна.

 

 

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *