Фуджейра. ОАЕ

Фуджейра. ОАЕ

ОАЕ курорт Фуджейра.

З кожним роком все більше нових прихильників завойовує відпочинок в Об’єднаних Арабських Еміратах. І крім уже добре відомих Дубаї, люди купують путівки в нові емірати і на нові курорти, які гостинно відкривають свої двері. Фуджейра молодий курорт ОАЕ і не так давно входив до складу Шарджі. Цей емірат, єдиний, в ОАЕ, який не веде видобуток нафти і є єдиний, який омивається ніжними блакитними водами Оманської затоки. Його узбережжя витягнуто з півночі на південь на 90 км.

Онлайн-супермаркет TripSee.com пропонує тури в Фуджейру, які приваблюють туристів спокійним розміреним пляжним відпочинком і мальовничою природою. Основною визначною пам’яткою курорту є гори Джебель-аль-Хаджар, що в перекладі з арабського означає “Кам’яні гори”. Ці молоді гори є на Аравійському півострові найвищими і велика їх частина розташована в Омані. У тутешніх місцях їх висота досягає 900- 1000 метрів над рівнем моря. Ці голі гори по-своєму унікальні, так як є єдиним в світі геологічним утворенням віком понад 200 років, яке не вкрите рослинами. Бурхливі води, що течуть з гір, утворили мальовничі каньйони, в ущелинах яких ховаються невеликі прісноводні озера, оточені чагарниками очерету, що є притулком численних птахів. Скупчення голих гір перемежовуються зеленими пишними оазисами з фініковими пальмами і ділянками пустелі. В оазисах крім фініків, вирощують ще цитрусові і овочі, за допомогою налагодженої тисячоліттям системи штучного зрошення фалладж. Завдяки горам, які займають більшу частину емірату, клімат в Джумейре відрізняється від інших еміратів. Зима тут більш холодна, літо тепле з регулярними дощами.

Все для відпочиваючих.

Таким чином, ландшафт Джумейри дуже різноманітний і привабливий для туристів. Найпопулярнішими районами Джумейри є прибережні, особливо такі як Дібба, Ель-Фуджейра, Аль-Бадія і ін. Придбана путівка в ці місця, дозволить вам дізнатися, що всі пляжі курорту належать готелям, однак за символічну плату, будь-який бажаючий може потрапити на будь-який пляж. Незалежно від категорії готелю, всі пляжі дуже чисті і доглянуті.

Онлайн-супермаркет турів TripSee.com представляє: тур в Фуджейру виявиться дуже привабливим для сімейного відпочинку, особливо в період з жовтня по травень. Але майте на увазі, що ціни на путівки в цей період будуть на 50% вище, ніж в літній період. Так само підвищеною буде і вартість на тур в Фуджейру на новорічні свята. У найрадіснішу пору року, між іншим. Також пам’ятайте, що путівка в Фуджейру влітку може здатися Вам дуже привабливою через ціни, але слід врахувати, що Ви будете відчувати фізичний дискомфорт через температуру + 45-50 градусів.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *