Варадеро. Куба

Варадеро. Куба

Куба курорт Варадеро.

Які почуття може викликати пропозиція купити путівку в Варадеро і полетіти на Кубу? Думаємо, що суперечливі. Ці суперечності і протиріччя обгрунтовані, так як відпочинок на цьому острові має дуже сильний присмак повернення в соціалістичне минуле, які багато ще добре пам’ятають. Ця країна є яскравим і реальним доказом провалу соціалістичного експерименту. Наступаючий економічний колапс змусив братів Кастро піти на деяку економічну свободу і, починаючи з 2011 р на Кубі здійснюється щось типу ленінського непу, з тим, щоб якось вийти зі складної економічної ситуації, але зберегти без зміни умови існування нинішньої влади.

Чим же тоді привабливий відпочинок на Кубі? Відпочинок на острові Свободи подобається туристам насамперед субтропічним кліматом, чудовими пляжами з білим і м’яким як пух піском, розкішною рослинністю і великою кількістю архітектурних пам’яток колоніального і пост колоніального періодів. Ну і, звичайно, частину туристів приваблює можливість подивитися на реальний соціалізм, щоб оцінити блага реального капіталізму і ринкової демократичної економіки. Крім того, якщо Ви купуєте путівки в готелі за системою «все включено», то Ви ніяк не відчуєте злиднів місцевого життя.

Онлайн-супермаркет турів TripSee.com рекомендує: звання одного з найкращих курортів в світі заслуговує Варадеро, який розташований в 140 км на схід від Гавани на узбережжі Карибського моря. Це невелике містечко славиться готелями високого класу з чудовим сервісом і нескінченними пляжами. Як Ви вже зрозуміли, головна визначна пам’ятка Варадеро це пляжі – протяжні і пологі, з бездоганно чистою водою, завдяки величезному коралового рифу. Більшість розваг пропонується на території готелів, але є розваги з живою музикою і в центрі міста, де на місцевих дискотеках можна поспостерігати за пристрасними кубинськими танцями. На нашу думку, тур в Варадеро підійде, перш за все, для любителів спокійного пляжного відпочинку.

Детальніше про головне.

У цьому невеликому містечку гостям представлені кухні багатьох народів світу. Але щоб відчути смак справжньої кубинської кухні, треба замовити морепродукти та запивати їх чудовим кубинським ромом, а також спробувати знамениті кубинські коктейлі «Мохіто», «Куба лібре» і ін. Вечеря на двох з напоями обійдеться Вам приблизно в 60 євро. А взагалі, щоб відчути місцеву атмосферу і її колорит, вирушайте до Гавани, яка приблизно в двох годинах їзди від Варадеро і походіть по місцевих барах і ресторанчиках, яких там величезна кількість. Фішкою питних закладів на Кубі є те, що багато хто з них переобладнані в печери або влаштовані прямо в печерах. Особливої ​​уваги заслуговує вілла знаменитого американського гангстера Аль-Капоне початку минулого століття, яка зараз переобладнана в дорогий ресторан.

Головною особливістю Варадеро є те, що місто забудоване дорогими готелями і віллами. Про хостели тут ніхто не чув. Якщо Ви їдете відпочивати з маленькими дітьми, то краще брати тури в чотирьох-і п’ятизіркові готелі, які мають у своєму розпорядженні велику територію і обладнані майданчиками для дітей. В інших випадках має сенс зняти апартаменти, віллу або романтичне бунгало.

Таким чином, путівки на Варадеро – це рідкісний випадок зануритися в соціалістичне минуле, відчути чарівність багатого і престижного курорту, яким він був до 1959 р, поки Кастро не зробив соціалістичний переворот, і відчути всі блага розвиненого західного суспільства в дорогих готелях цього курорту.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *