Самуї. Таїланд.

Самуї. Таїланд.

Таїланд острів Самуї.

Навіть ті, хто ніколи не був у Таїланді, але мріє про нього, малює в своїй уяві неймовірні за красою картини: білосніжний м’ягенький пісок, найчистіше як сльоза і блакитне як небо, море і, звичайно ж, стрункі, схожі на колони найдавніших храмів, ряди кокосових пальм. Сміємо Вас запевнити, що путівка в ці місця доведе – дійсність перевершить всі ваші очікування, так як людське уява обмежена в порівнянні з творчими можливостями матінки природи, коли вона буває особливо щедра в деяких частинах земної кулі. Тому, дочекавшись довгоочікуваної відпустки, сміливо купуйте путівки в Таїланд, тим більше, що ціни на них і пропозиції готелів доступні практично для будь-якого гаманця.

Відпочинок в Таїланді надзвичайно різноманітний, так як у туриста завжди є складний вибір, які тури вибрати: на острівну або материкову частину Таїланду, пляжні або екскурсійні тури. Ми пропонуємо Вам путівки на острівній Таїланд, оскільки всі острови розташовані вздовж берегової лінії, більшість з яких до недавнього часу були нежилі і зберегли розкішну невинну природу. Острів розташований в Сіамській затоці в трохи більш годині льоту від столиці Таїланду – Бангкоку.

Він становить серйозну конкуренцію Пхукету і дуже популярний серед туристів. Плануючи відпочинок на Самуї, необхідно враховувати кліматичні особливості острівного курорту. Замовлена ​​Вами в нашому онлайн-магазині турів TripSee.com путівка на Самуї доставить Вам найбільше задоволення в грудні-лютому і липні-серпні, хоча ціна при цьому не зазнає істотних змін, так як курорт призначений для цілорічного користування. Головною визначною пам’яткою острова є кокосові пальми, яких на острові понад 3,5 млн, і вони цінуються в ряду кращих в світі. Пальми настільки шановані на острові, що жодна будівля на острові не повинна бути вище за них. Тому всі готелі на острові будуються не вище трьох поверхів і в основному у вигляді вілл і окремих бунгало, розкиданих по всьому узбережжю. Кращі пляжі розташовані на східному узбережжі. Пляж Ламай відомий не тільки своїм чудовим дрібним пісочком, а й тим, що химерна гра природи створила тут скелі схожі своєю формою на жіночі і чоловічі геніталії, які місцеві жителі називають Бабуся і Дідусь, склавши відповідну легенду.

Про вартість.

У нашому онлайн-магазині турів TripSee.com ціна на тур в Самуї може бути і дуже високою для задоволення вимог і бажань заможних туристів, так і бюджетною, де її основною складовою буде переліт на острів. Економічна стабільність цієї країни найкращим чином позначається на цінах, які практично не змінилися з 2015 року.

Купуючи тур в Самуї у компанії TripSee.com, Ви побуваєте в райському куточку і побачите, що таке втілена в життя мрія.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *