Мадрид. Іспанія.

Мадрид. Іспанія.

Про Мадрид замовим словечко

Онлайн-магазин турів TripSee.com представляє: Мадрид – столиця Іспанії і одне з найкрасивіших міст Європи. Щорічно сюди приїжджають в тури люди з усього світу, їх вабить його царственна краса і багата культурна спадщина. Це місто контрастних стилів, котрі чітко відображають різні періоди його багатовікової історії. Старий центр, лабіринт невеликих вулиць навколо декількох площ поряд зі значною площею Плаза-Майор контрастує з величними неокласичноми будівлями і грандіозними бульварами, створеними самими іменитими архітекторам. Мадрид зберіг чарівність, характер і бадьорість, які надають йому і його жителям власний стиль, а це важливий аспект у сучасній Іспанії, де кожен регіон прагне висловити свою індивідуальність.

Достопримечательности

Якщо говорити про туристичний аспект, то мільйони туристів купують тур в Мадрид, щоб помилуватися його архітектурою і численними музеями, адже небагато міст Іспанії мають такий багатий художній родовід. Найбільш відомі з них – Національний художній центр королеви Софії, Музей Прадо і Музей Тіссена-Борнеміси – утворюють символічний «золотий трикутник», змушуючи любителів мистецтва повертатися сюди знову і знову. Велична архітектура іспанської столиці, монументальні собори, церкви, мальовничі площі Плаза-Майор і Пуерта-дель-Соль, а також Королівський палац підкорюють своєю пишністю.

Відпочинок і розваги

У сучасному Мадриді є розваги на будь-який смак. Це і футбольні матчі команд «Реал» і «Атлетіко» проти «Барселони» – одні з найпопулярніших, і так звані вербени – свята, що проводяться на честь святого покровителя міста, і захоплюючий шопінг, який не розчарує навіть найвибагливіших покупців, адже ціни варіюються від високих в Саламанці або на Гран-Віа до досить демократичних у величезних аутлетах.

Жваве нічне життя Мадрида – окрема пам’ятка столиці Іспанії, ще одна причина для придбання туру завдяки її різноманітності і захоплюючій атмосфері, що панує в барах, клубах і залах фламенко. Денні розважальні програми включають традиційні танці на відкритому повітрі, популярні торжества і, чим славиться Іспанія, фестиваль кориди Сан-Ісідро, що вважається найважливішим у світі.

Але є одна особливість, яка відрізняє Мадрид більше за інших. Це його глибока пристрасть до життя, яка знаходить своє відображення в дружньому і відкритому характері його жителів. Концерти, виставки, балети, театральні постановки, можливість насолодитися широким спектром кращих іспанських і міжнародних кухонь – все це лише кілька варіантів відпочинку в столиці Іспанії, а наш онлайн-магазин турів TripSee.com допоможе вибрати тур, найоптимальніший по співвідношенню ціна / якість.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *