Щоб літаки справно літали, потрібно втручання чаклунів

Щоб літаки справно літали, потрібно втручання чаклунів

Саме так вирішили в сенаті Нігерії. Один з місцевих сенаторів, Сем Аньянву, зробив офіційну заяву з цього приводу. Сенатор сказав, що якщо нігерійські літаки часто падають, то необхідно залучити чаклунські сили. Вони, чаклуни та шамани нігерійські, мовляв, все можуть швидко виправити.

Про це повідомило нігерійське видання Daily Post.

«Ганьба, що в Нігерії немає свого безпечного національного перевізника. Я думаю, що відповідальний уряд повинен розглянути це питання. Якщо літаку не може бути забезпечена безпека в польоті, давайте використовувати чаклунство і почати літати », – це цитата з народного представника.

Про навчання льотного складу, про те, що потрібно додаткове фінансування на обслуговування стрімко старіючого парку літаків Нігерії мова у сенаторів не йшлася. Як не дивно.

Дійсно, якщо є шамани і можливість заощадити на бюджетних коштах, то логічно зробити ставку на шаманів.

Щоб ви мали уявлення про масштаб трагедії, нагадаємо січневе повідомлення в пресі про те, що в нігерійському штаті Ріверс натовп жорстоко побив чоловіка, запідозривши його в тому, що він перетворив людину на козла, якого вів за собою.

Чи не літайте нігерійськими авіалініями, одним словом. Ну хіба ви вірите в шаманів і що вони можуть літаки заклинаннями лагодити.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *