Шарджа. ОАЕ

Шарджа. ОАЕ

Шарджа.

Онлайн-супермаркет турів TripSee.com представляє: Шарджа – третє місто за величиною в ОАЕ і столиця емірату з однойменною назвою. Разом з Дубаєм і Аджман утворює міську агломерацію понад 3 млн осіб. Гарячі путівки в Шарджу підійдуть тим туристам, хто розраховує на бюджетний відпочинок в ОАЕ, але хоче скористатися всіма перевагами великого мегаполісу яким є Дубаї. Це місце має декілька особливостей. Наша путівка в ці краї дозволить вам дізнатися, що особливості цього курорту полягають в тому, що він включає в себе ексклавів, тобто належать тій самій території, але відокремлений від неї іншими Еміратами. Цим і пояснюється факт, що тутешнє узбережжя омивається двома затоками Оманским і Перською. Крім того – це самий «суворий» і консервативний з усіх еміратів, в якому заборонено продаж і розпивання спиртних напоїв, а засмагати можна тільки на пляжах приватних готелів. Так що туристам схильним до алкогольних узливань краще відмовитися від покупки туру в Шарджу, а спробувати придбати путівки і відпочити в іншому місці.

Нагадуємо, що купити тури в Шарджу можна як в нашому офісі, а можна через систему онлайн бронювання готелів та квитків на літак, де завжди є вільні номери і вигідні ціни, до того ж – завжди актуальні. А якщо у Вас міцна нервова система, то Ви можете не планувати путівку заздалегідь, а купити тур в Шарджу в останній момент, дочекавшись, коли туроператори виставлять гарячі пропозиції за нижчою ціною, наприклад, перед Новим роком.

Про що ще слід згадати?

Тут турист знайде найширший вибір готелів, з чудовою кухнею і великими можливостями для занять спортом. Тому не випадково, що наш курорт обранаий місцем для зустрічей учасників турнірів з крикету.

Шарджу називають культурною і архітектурною столицею ОАЕ. До культурних пам’яток емірату відносять більше 17 музеїв з представленими в них предметами високого художнього рівня і неабияку кількість театрів, а до архітектурних пам’яток відносять: міський історичний центр, форт Аль-Хісна, мечеть короля Фейсала, набережна Аль-Бухейра, парк Аль-Маджаз, золотий ринок, акваріум і фонтан, що б’є в висоту на сто метрів.

Онлайн-супермаркет турів TripSee.com гарантує: путівка в Шарджу подарує Вам весь спектр відпочинку, послуг і розваг, які можна отримати в ОАЕ за помірними цінами, і Ви назавжди полюбите цей щире і вельми комфортабельне місто.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *