А в Стамбуле по городу плавают медузы

А в Стамбуле по городу плавают медузы

Поки ми тут щосили святкували, в більшості міст Туреччини пройшли рясні опади. В результаті стамбульський район Еміненю залило водою, через що тутешні вулиці перетворилися на справжню Венецію.

Але є і більш неприємні новини. Мечеть Ахи Челебі, відомий туристичний об’єкт, побудована 500 років тому, виявилася підтопленою. При чому залитими вулиці міста залишалися кілька тижнів. Через тривале підтоплення до пам’ятки почали підтягуватися … медузи із затоки Золотий Ріг. Внутрішній дворик мечеті виявився залитим водою на 20 см. Місцеві жителі відмовилися відвідувати мечеть через брудну воду. Адже в мечеть необхідно заходити з чистими ногами, та й підібратися до місця молитов виявилося проблематично.

Як бачимо, і в сонячній Туреччині чиновники … такі чиновники. Але обурення прихожан почало наростати, люди почали відкрито обурюватися, новини про медуз у дворі старовинної мечеті швидко з’явилися в ЗМІ, після чого воду нарешті відкачали. Зробили це прямо 8 березня – такий собі подарунок до популярного свята.

Фото і матеріали: gursesintour.com

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *