Дядько сказав - дядько зробив.

Дядько сказав - дядько зробив.

 

Ой-вей, скоро злітати в космос, зробити купу класних селфі і повернутися з космічним пилом на чоботях скоро стане дуже навіть просто.

У славному місті Нью-Йорку, на церемонії вручення премії імені База Олдрина (одного з американських астронавтів, що побували на Місяці) американський же мільярдер Джефф Безос (власник заводів-газет-пароплавів і, заодно, іменитої Amazon) заявив, що має намір витратити свої кров’ю і потім зароблені мільярди доларів на дослідження космічного простору. Це агентство Bloomberg нам на вухо нашептало.

Ще пан Безос сказав, що вже активно займається фінансуванням компанії з розробки космічних ракет Blue Origin, вклавши в цю справу близько мільярда доларів.

А тепер – ось, “зроблю космічний туризм доступним”. Пан Безос не уточнив, яку частину своїх грошей він готовий пожертвувати на космос. Однак, нам тут сорока на хвості принесла, що близький друг мільярдера (теж, до речі, мільярдер) Фредрік Полсен, відразу на церемонії обмовився, мовляв, “Джефф збирається вбухати в космос всі гроші, крім тих, що він залишить на утримання своєї матері» .

Ось так ось, хлопці. Збираємося скоро у відпустки до Марсу, або на Венеру, чим чорти не жартують.

Джефф Безос привселюдно заявив, що всі гроші, зароблені ним в Amazon він щиро вважає «виграшем в лотерею» і пообіцяв зробити подорожі в космосі доступними для всього людства.

 

Для довідки: загальний стан Джеффа Безоса на сьогоднішній день складає близько 131 мільярдів доларів. При цьому 125 мільярдів стоять акції Amazon.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *