Туристи-нудисти поглумилися над Макчу-Пикчу

Туристи-нудисти поглумилися над Макчу-Пикчу

Три європейські туриста були вигнані з цитаделі Інків Макчу-Пікчу в Перу, після того як в цю середу вони зробили фотографії, оголивши свої попи ну і інші частини своїх красивих тіл.

За словами влади, 21-річна фройляйн з Німеччини, 24-річна фройляйн зі Швейцарії та 26-річна мефрау з Нідерландів, були видворені з території історичної пам’ятки.

«Три туристки скинули свої штани, щоб показати свої сідниці, і зробили фото одна одної», – сказав в інтерв’ю ЗМІ офіційний представник поліції Мартін Флорес. «Цього не допускається … відповідно до діючих там внутрішніх правил, три туристки не були затримані, але були вигнані з ганьбою».

Перуанська влада вважає роздягання в Мачу-Пікчу неповагою. Велична кам’яна цитадель XV століття – перлина туристичної індустрії Перу – розташована в 74 км (45 милях) від Куско, колишньої столиці імперії інків, на південному сході Перу.

У червні 2014 року, міністерство культури Перу підтвердило, що нагота на території історичної пам’ятки неприпустима. Це сталося після того, як Інстаграм захлиснула хвиля фотографій з голими дупами туристів з різних країн.

 

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *