Топ 5 барів на даху в Малазі, Іспанія

Топ 5 барів на даху в Малазі, Іспанія

Хто не любить бар на даху? Особливо в такому місті, як Малага на узбережжі Середземного моря в Андалусії, з його вічним сонцем і заспокійливим видом на гори і море. Тераса на даху здається просто фантастичним місцем для відпочинку.

Сидиш там, потягуєш з прохолодного келиха щось неземне і містом милуєшся, морем, відпочинком власним насолоджуєшся.

Ми тут підібрали для вас пару барів у Малазі, котрі розташовані на дахах будинків і з котрих вид на місто просто казковий.

Будете в Малазі – завітайте.

1. AC Hotel Malaga Palacio мережа готелів Марріотт вул. Кортіна – дель Муеллє, 1, Малага

Це заклад першим підхопив тенденцію і встановив на даху террасу з баром вперше в Малазі. AC Malaga Palacio це одна з найвищих будівель в місті, розташованих недалеко від порту і старого центру. Тому види з його тераси насправді найкращі. Це найстильніший бар на даху в Малазі і він відкритий з полудня до 4 години ранку, так що Ви можете вибрати для себе самий вигідний час для щоби створити прекрасний настрій для прайм сесії чіл-аут. Там також є ресторан і басейн, так що Ви запросто могли б провести там цілий день, якби не було так багато інших жвавих і цікавих місць для відвідування в Малазі!

2. Room Mate готель “Валерія” Площа Альфонсо Каналес Поет, 5, Малага

В Room Mate готель є недавнє доповнення до готелів Малаги, перфектний бутик-готель з модним та висококласним враженням. “Валерія” розташоаний прямо навпроти порту промислового судноплавства. Вночі бар на терасі оживає з живим джазом або фламенко, в той час як вдень він служить фантастичним місцем поїсти або перехопити аперитив перед тим, як відправитися в “Кіра” японський ресторан на базі готелю. “Кіра”, до речі, є продуктом знаменитої групи Кабукі, що вдостоєний п’яти зірок Мішлен.

3. Gibralfaro Parador Кастільо – де – Гібралфаро, Малага

Мережа готелів “Paradores” в Іспанії – історичні та найцікавіші готелі, доступні для туристів в країні. “Гібралфаро” в Малазі розташований на території старої мавританської фортеці та на вершині високого пагорба з прекрасним видом на місто і море. Звідси можна оцінити вид затоки Малаги, та охопити поглядом всю архітектурну історію міста з мавританськими “Алькасаба Гібралфаро” і головним собором.

4. Terraza Aurea – Salles Hotel Malaga Centro Вулця Мармолєс, 6, Малага

Хоча називається заклад «Hotel Malaga Centro», насправді бар на даху цього готелю відкриває вид на місто трохи здалеку, з-за меж центру. Він розташований вздовж річки Guadalmedina, котра розрізає Малагу навпіл, і зовсім не далеко від пляжу. Бар на даху готелю залучає, як правило, молодих мандрівників. він – дворівневий, обладнаний атмосферною терасою з шатровим м’яким куточком, невеликим басейном і невщухаючою музикою Indie від запрошених музичних колективів.

5. Готель “Моліна Ларіо” Вулиця Моліна Ларіо, 22, Малага

“Моліна Ларіо” розташований поруч зі згаданим вище AC Malaga Palacio Hotel, хоча пропонує кращі види на собор Малаги, один з найважливіших соборів епохи Відродження на всій Андалусії. Це чудове і ідеальне місце для зустрічі з друзями щоби пригоститися смачними напоями, закусити і помилуватися красивими видами, перш ніж відправитися на ніч в місто. Тераса на даху складається з трьох рівнів з рестораном, кількома барами і басейном на верхньому рівні. Влітку на Вас чекають живі музичні виступи та інші спеціальні заходи. Це “гаряча” точка для знаменитостей і VIP-відвідувачів, котрих можна тут зустріти під час проведення спеціальних заходів, таких як кінофестиваль Малаги в травні.
Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *