Марса-Алам. Єгипет

Марса-Алам. Єгипет

Марса-Алам – новий туристичний напрямок Єгипту

Туристична компанія TripSee.com рекомендує: Марса Алам – найпівденніший з єгипетських курортів. Раніше невелике рибальське село, завдяки активному зведенню чотирьох-і п’ятизіркових готелів і розвитку туристичної інфраструктури, перетворилася в один з найперспективніших курортів Єгипту. Розкішні готелі, що з’являються уздовж 50-кілометрової берегової лінії, а також дайвінг-центри світового рівня, роблять путівки, які пропонує TripSee.com в Марса Алам все більш привабливими. Сюди їдуть ті, хто хоче побути далеко від багатолюдних галасливих курортів, хто цінує самотність і первозданну природу. Його пляжі і коралові рифи ще практично не потривожені людиною.

TripSee.com попереджає: зараз відкриття міжнародного аеропорту і подальший розвиток готелів і курортів стимулювали зростання туризму в Марса Алам, і ціни на путівки, відповідно, зросли. У той час як в самому місті немає історичних і культурних пам’яток, він може похвалитися мальовничими пляжами і яскравим підводним світом, по красі перевершує набагато більш відомі курорти.

Марса Алам – центр тяжіння для дайверів від компанії TripSee.com.

Берегова лінія Марса Алам – мрія будь-якого дайвера. Тут є відмінні дайвінг-центри, одні з кращих в Єгипті, спеціально для тих, хто хоче провести більшу частину свого часу під водою і купує тури в Марс Алам саме заради незабутніх занурень.

Головна гордість курорту – його рифи. Наприклад, Ельфінстоун – один з кращих рифів Єгипту, з коралової стіною висотою 70 метрів, де можна побачити гігантських черепах і рифових акул. Недалеко від нього знаходиться і Самадайскій риф, вигнутий як підкова, – місце, де можна поплавати з дельфінами. Їх тут так багато, що це місце також називають Будинком дельфінів. Біля рифу Забаргад можна зробити занурення в нічний час доби, а біля рифу Абу Галава досліджувати залишки затонулого корабля.

Цей курорт також славиться своїми пляжами. Найзнаменитіший з них, пляж Абу-Дабаб, являє собою смугу білого піску і знаходяться у самого берега коралові рифи, де регулярно зустрічаються дюгони і гігантські черепахи. Кожен готель має свій пляж з усім необхідним обладнанням для відпочинку і занять водними видами спорту.

На північ від Марса Алам знаходиться еко-курорт Єгипту Порт Галіб з усадженою деревами набережною, мережею ресторанів зі світовим ім’ям і елітними магазинами, ціни в яких відповідають їх високого класу. У декількох кілометрах на південь від Марса Алам розташований найбільший парк Єгипту Ваді-ель-Гамаль, званий ще Долиною верблюдів. У цьому заповіднику, крім унікальної природи, є руїни Смарагдових рудників часів цариці Клеопатри, а також скельний храм і залишки давньоримських споруд.

Марса Алам – це також найкраща база, з якої можна відправитися досліджувати південні райони величезної пустелі, навколишнього Єгипту, де римляни добували золото і смарагди в багатих мінералами горах. Поїздка на квадроциклах дасть можливість побачити життя бедуїнів, дізнатися більше про їх життя і традиції, а також насолодитися дивовижною красою заходу в пустелі. З Марса Алам можна зробити одноденні екскурсії в Луксор і Асуан.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *