Острів Ко Чанг. Таїланд

Острів Ко Чанг. Таїланд

Таїланд острів Ко Чанг.

Туристична компанія TripSee.com рекомендує наш особливий тур в одному з найпопулярніших напрямків. Розповідаючи про острівні курорти Таїланду, слід зазначити, що не менш привабливим місцем відпочинку в Таїланді вважається острів Ко Чанг, який вже почав складати серйозну конкуренцію таким відомим і розкрученим острівним курортам як Пхукет або Самуї. Розташований він у східній частині Сіамської затоки недалеко від камбоджійського кордону. Ко Чанг перекладається як «Острів Слона». І, дійсно, слони є основною визначною пам’яткою острова, постійно зустрічаючись у вигляді сувенірів, скульптур і навіть живих слонів, які можуть прокатати на своїй широкій спині всіх бажаючих туристів. До Чанг є екологічно чистим курортом, лише 20% його території відведено під будівництво готелів та іншої туристичної інфраструктури, а 80% території – це гори, незаймані джунглі і прекрасні, майже дикі пляжі. З цієї ж причини на острові немає аеропорту. Якщо Ви купуєте тур в Ко Чанг з України, то спочатку летите в Бангкок, а потім вже добираєтеся до нього на поромі з материкової частини Таїланду.

Всі типи житла на острові мають невелику висотність, всього 2-4 поверхи, так як будь-які будинки не повинні бути вище пальм. Незважаючи на те, що уряд Таїланду поставив за мету зробити цей курорт дуже фешенебельним і тут будуються, насамперед, п’ятизіркові готелі, але бюджетне житло не так уже й важко знайти. Особливо це стосується другої лінії від моря, через дорогу, ближче до джунглів.

Що ще можна додати.

Туристична інфраструктура на острові розвинена поки ще не дуже добре, тому немає великих торгових центрів, так само мало нічних дискотек, існування яких все-таки рятує курорт від статусу острова для пенсіонерів. А ось з ресторанами і кафе тут все йде відмінно. Їх багато, і вони варіюють від шикарних представницьких з видом на море, до невеликих закусочних з тайською кухнею. Так що, голодними точно ніколи не будете.

Як і всюди, в Таїланді, тут два сезони: сухий і дощовий, при цьому і в дощовий, і в сухий сезон температура не опускається нижче +30 градусів. На південному сході є звичайні села, де можна поспостерігати звичайне життя їх жителів. Оскільки Ко Чанг знаходитися недалеко від кордону з Камбоджею, то можна з’їздити в цю, поки ще маловідому країну, щоб подивитися і помилуватися знаменитим Ангкор Ватом.

Якщо Ви шукайте пляжні тури в райському, майже не займаному цивілізацією куточку земної кулі, де вічне літо, первісні джунглі і відокремлені пляжі, то ласкаво просимо в Ко Чанг.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *