Cофія. Болгарія

Cофія. Болгарія

Софія давня

Столиця і найбільше місто Болгарії Софія знаходиться в західній частині країни біля підніжжя гори Вітоша. З історією, яка налічує понад сім тисячоліть, Софія є одним з найдавніших міст Європи, другим після Афін. Збережені пам’ятники культури датуються серединою ІІІ тисячоліття до н.е. і свідчать про проживання на цій території римлян, праболгар і оттоманців.

Місто налічує більше двохсот пам’яток стародавньої історії і античної архітектури. Серед найбільш вражаючих – фортечні стіни із залишками стародавнього городища Сердика (ІІ століття), ротонда старохристиянського храму імені Святого Георгія, найдавніше спорудження міста, собор імені Святої Софії – головний храм Болгарії, і найцінніша прикраса Софії – великий кафедральний собор імені великого полководця і шанованого в країні Олександра Невського, на згадку про російських солдатів, які визволили місто від турків, включену в надбання ЮНЕСКО церкву Бояна і безліч інших. В туристичні тури входить відвідування та інших пам’яток, серед яких церква Свята тиждень, яскрава і барвиста церква Святого Миколая з золотими куполами, мечеть Баня Баші, приголомшливі будівлі Софійського університету, Народної бібліотеки Кирила і Мефодія, ринок Халі і ін. Також гостей міста притягують парки Борисова градина, парк Вітоша, блошині ринки, антикварні і сувенірні лавки, різноманітні кафе.

София сучасна

Столиця Софія сьогодні – це сучасне динамічне місто з туристичною інфраструктурою, котра швидко розвивається . З’явилося безліч готелів, торгово-розважальних центрів, підземних торгових галерей і нічних клубів. До послуг туристів, які вирушили в тур в Софію, і фешенебельні готелі, такі як філії знаменитих «Редіссон» і «Хілтона», і гостьові будиночки, хостели, приватні квартири за більш скромними цінами.

Швидкі темпи розвитку зробили Софію сприятливим містом для інвестицій. Родзинкою столиці Болгарії є близьке її розташування до гірськолижних трас. Всього в 22 км ви знайдете Алеко, великий центр лижних розваг, в 6 км ви виявите Національний парк імені Вітоша, недалеко і нічна лижна траса «Лалето». Також в Софії і її передмістях розташовані близько сорока цілющих мінеральних джерел. У безпосередній близькості від міста знаходяться бальнеологічні санаторії, спа-центри та термальні курорти.

Онлайн-магазин турів TripSee.com давно і активно займається відправкою наших туристів до Болгарії, а її столиця завжди знаходиться в центрі уваги наших консультантів. Знайомство зі столицею країни – одна з пропонованих нашим клієнтам розваг. Не морем і пляжем єдиним, так би мовити. Тим більше, що Софія – дуже цікавий об’єкт для знайомства з історією культури і становлення християнства на Балканах.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *