Махдія. Туніс

Махдія. Туніс

Махдія.

У порівнянні з таким світовим гігантом туристичної індустрії в північній Африці – Єгиптом, Туніс є досить пересічним напрямком, не відрізняється величезним напливом туристів. Проте, щороку Туніс отримує свою частку в туристичному пирозі, стабільно збільшуючи кількість відпочиваючих, що дозволяє не тільки утримувати на конкурентному рівні старі, добре відомі курорти, такі як Хаммамет, який виник ще в 60-і роки минулого століття, але постійно відкривати нові курорти. Родзинкою і головною притягальною силою для туристів і, особливо, для туристок є талласотерапія, яка заснована на оздоровчих процедурах із застосуванням грязей, здобутих з морського дна і морської води. Особливо славляться талласотерапією такі курорти Тунісу як Сусс і Махдія.

Місто-курорт Махдія, мабуть, один з наймолодших, але перспективних курортів Тунісу. Він розташований в більш ніж в шістдесяти км на південний схід від Сусса на мисі Афрік. Тури в Махді підійдуть тим туристам, які люблять спокійний і відокремлений відпочинок, так як там повністю відсутня нічне життя з відповідними розвагами. Головним достоїнством Мхадіі є центри талласотерапіі і чудові, протяжні пляжі з дрібним білим пісочком. Важливою особливістю Махдії є і те, що майже всі готелі розташовані на першій береговій лінії і мають власні пляжі, що є дуже сприятливим чинником для сімейного відпочинку з дітьми. Навіть в високий сезон, Махдія має відносно невеликий туристичний потік, який розподіляється порівну між трьох, чотирьох і п’ятизірковими готелями. Крім того, всі готелі розташовуються в окремій туристичній зоні, від якої до центру Махдії можна дістатися в туристичному поїзді, який зв’язує багато курортних міст Тунісу.

Пам’ятки.

Головною визначною пам’яткою околиць Махдії є амфітеатр Ель-Джема, римського періоду. Це грандіозна споруда поступається римському Колізею, але в Африці йому немає рівних. Достовірно невідомо, чи проходили криваві гладіаторські бої в амфітеатрі, оскільки він так і не був добудований. В даний час амфітеатр використовують для різних культурних заходів, наприклад, там щорічно в липні проходять фестивалі класичної музики.

Купивши тур в Махдію в Тунісі в нашій туристичній компанії TripSee.com, Ви не тільки оновите і оздоровите своє тіло, а й отримаєте масу цікавих знань і фактів з життя римської імперії, частина території якої знаходилася в Північній Африці.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *