Названа країна року, на думку інстаграмерів

Названа країна року, на думку інстаграмерів

І нею виявилася ………. Ісландія!

Пакуємо валізи, замовляємо квитки, купуємо тури! Нас чекає Ісландія, країна-казка.

Ви знали, до речі, що в Ісландії немає комарів? Тепер знаєте.

Модний жіночий журнал Cosmopolitan провів опитування і під одностайну радість визнав саме Ісландію в світі країною, котра найбільше фотографується.

Редакція цього журналу не полінувалася, сіла за свої круглі столи, випила кави та й склала список фотографій місць і явищ, які найчастіше викладалися в Instagram за Ісландію останнім часом. Такий собі ТОП утворився. Ці фото визнані кращими для соцмереж, вони можуть принести безліч передплатників.

Головною фішкою інстаграмерів визнано ісландське Північне сяйво, від якого тремтять всі без винятку любителі красивої природи. І це дійсно чудово, ми згодні.

По-друге, місцем загального поклоніння фотолюбителів визнана Блакитна Лагуна – термальне джерело з озером незвичайного кольору. Там пофоткатися люблять особливо дівчата. Причина нам невідома.

Бронзову медаль першості займає льодовик Йокюльсарлон (не намагайтеся вимовити цю назву з першого разу, щиро вас просимо!). Третє місце за кількістю наробити фотографій в Instagram. І так – колір льоду там також блакитний неймовірно!

На четвертому місці знаходиться знаменитий Чорний пляж на південному узбережжі Ісландії. Красивий у біса, що тут скажеш … Наше щире і протяжне аххххххх сьому пляжу!

Замикає четвірку переможців інстаграмного опитування крижана печера Скафтафетль. Туди потрапити ну просто мріють всі володарки модних телефонів і дорогих камер. І володарі, звичайно. Але Cosmopolitan – жіночий журнал, так що чоловіків тут не підраховано. На наш превеликий жаль.

У вересні минулого року найкрасивішою в світі країною, по західній версії, була визнана Шотландія. Instagram кишить величезною кількістю фотографій диких пляжів, озер, замків і дядьків в спідницях з волинками в руках! Але, видно, нашим жіночкам, читачкам Cosmopolitan ці всі шотландські принади ну не зайшли.

На другому місці опинилася Канада, а Нова Зеландія замикає трійку переможців. Ісландією там і не пахне! Четвертою йде Італія, п’ятою – Південно-Африканська Республіка.

А ні, вибачте, знайшли ми Ісландію. Запахло Блакитною лагуною і льодовиками, назви яких не вимовити. Ісландія йде шостою після Індонезії і Англії.

Ось така у нас статистика краси в міжнародному масштабі від жіночих журналів і західних таблоїдів по туризму сьогодні.

 

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *