Нагадуємо ще раз: місто Стамбул НЕ є столицею Туреччини! Це просто найбільше турецьке місто з древньою історією, який варто відвідати кожному поважаючому себе мандрівникові.

Так ось, наша інфа для тих, хто планує побувати в цьому місяці в Стамбулі.

У червні там відбудеться безліч розважальних заходів, які допоможуть вам підняти літній настрій. Ось деякі з подій, які здатні неабияк розважити як туристів, так і місцевих жителів.

Pub Story приходить в Стамбул

«Pub Story» – це новаторська нічна соціальна гра, створена двома молодими турецькими креативними підприємцями. Вона пов’язана з мобільним телефоном і конкретним місцем, так як ви прямуєте до виконання завдань за даними, які подаються Вам через гру (це гра типу популярних “квестів”, хто в темі – зрозуміє). Брати участь можна як поодинці так і з друзями! Зустрічайте нових людей і набирайтеся нових вражень. З моменту свого першого виходу в світ ця нічна серія ігор помітно додала в популярності, в червні вона буде проводитися в восьми різних містах Туреччини. У Стамбулі Pub Story проводилося в середу і вчора. 12 червня гра пройде в закладі Luzia, потім, 19 червня, участь у Pub Story можна прийняти в ресторані «На даху». Червневий Pub Story також буде проходити в Ескішехір, Алачаті, Анкарі, Анталії, Бодрумі і Каші.

 

Грузинські вечері в Стамбулі запрошують гостей вже завтра, в суботу 9 червня

Створена колишнім ресторатором і емігрантом сінгапурсько-голландського походження, ця дуже популярна серія вечерь для гостей з усього світу стала вже регулярним святом Стамбула. Завтра «Ранкові обіди Стамбула» будуть пригощати гостей стравами з Грузії. Меню включить в себе різноманітні пхали і хліб з сиром хачапурі. Основним блюдом буде курячий чакапулі, а на десерт подадуть – мед і пиріг з волоського горіха.

Ласкаво просимо в Стамбул, панове мандрівники!

А тут – наші добірки шикарних готелів в Туреччині / в ціну кожного туру входить переліт туди і назад, трансфер з аеропорту і назад, проживання, харчування, страховки /:

готелі 3* 

готелі 4* 

Приємного всім відпочинку і веселого проведення часу, друзі!

Матеріали: gursesintour.com

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *