яка може рятувати вас від дощу, а вам не доведеться носити її в руках! Аліллуя!

Так, у нас знову парасольки і самураї, а що поробиш

  • Компанія Asahi Power Service придумала парасольку з безпілотним літальним апаратом і штучним інтелектом, призначений для зависання над своїми власниками під час дощу, куди він не пішов.
  • Це називається «Вільна парасолька».
  • Компанія сподівається продавати свій винахід за $ 273 / штука. Продажі почнуться вже в наступному році.
  • Але оскільки Японія заборонила безпілотні літальні апарати в густонаселених районах, області, в яких вони можуть використовуватися, дуже обмежені.

Кожна парасолька буде оснащена програмним забезпеченням для штучного інтелекту, яке може виявити маківку голови користувача і слідувати за ним по ходу руху. Поточний прототип парасольки становить півтора метра в діаметрі, важить близько 5 кг і має достатню кількість енергії батареї, щоб літати близько 20 хвилин, повідомляє SoraNews24.

Поки не ясно, як та вумна парасолька впорається з вітром, що часто є такою ж проблемою, як дощ, коли справа доходить до сильної зливи.

Asahi Power Service планує полегшити остаточну версію до 1 кг і продовжити час польоту до однієї години. Фірма також хоче укрити свої пропелери спеціальною сіткою, щоб випадково не поранити перехожих.

Ось як це виглядає зараз:

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *