Мандрівникам часто доводиться зупинятися в готелях, і вони не з чуток знають про те, що в номерах гостей завжди чекає парочка нових шматочків мила, індивідуальні шампуні і кондиціонер. Вони завжди акуратно загорнуті в індивідуальну упаковку, і можна не переживати, що хтось до цього моменту мив руки цим милом.

Порції засобів гігієни завжди роблять з запасом, і люди часто їдуть, не використавши і половину приналежностей. Втім, чого гріха таїти, багато хто з нас прихоплюють з собою на пам’ять мило в упаковці. На жаль і ах!

Але, як правило, зазвичай, обмилки залишаються в номері. Ви замислювалися, що ж далі чекає це мило? Невже великі порції просто йдуть в сміття?

І ми вам розповімо, що відбувається з невикористаним милом і шампунями. Вони не пропадають марно.

Ось якщо уважно поспостерігати за покоївками, то можна помітити, як у великих готелях мило з номера кладуть не в загальний кошик для сміття, а в окремий контейнер. І далі починається найцікавіше.

Виявляється, що невикористане мило, шампуні та кондиціонери … відправляють в благодійні організації, які займаються переробкою засобів гігієни. В ході цієї переробки обмилки піддаються санітарній обробці, подрібнюються до стану порошку і знову варяться в мило. Далі це мило роздають безкоштовно нужденним.

Але найдивніше, що така переробка почалася порівняно недавно, і раныше мило просто відправлялося в сміття.

Придумав переробляти обмилки і роздавати мило нужденним Шон Сейплер.

 

Чоловік одного разу жив в 5-ти зірковому готелі і якось раз він побачив, що покоївка забирає його мило, хоча він встиг помити руки всього кілька разів. На його питання – чому так відбувається, йому відповіли, що так належить за правилами сервісу 5-зіркового готелю. Саме тоді чоловік почав замислюватися, скільки ж шматків мила вирушає на звалище у всьому світі.

І у нього з’явилася ідея – збирати таке мило, переробляти його і направляти нужденним.

У 2009 році ним була заснована благодійна організація, яка до цього дня своєю роботою забезпечує країни третього світу безкоштовним переробленим милом. За скромними підрахунками тільки в 2016 році компанія змогла виготовити 7 мільйонів шматків мила і 400 тисяч гігієнічних наборів. І роздала все країнам в яких є потреба в безкоштовному милі.

“Статистика свідчить, що в світі від антисанітарії вмирає одна дитина кожні 15 секунд. Тому у нас ще багато роботи!” – каже Шон Сейплер.

З миру по нитці – бідному сорочка. Маємо це на увазі, дорогі наші мандрівники.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *