Коли ви відправляєтеся в Подорож разом як пара, особливо в перший раз, це може мати свої проблеми. Є щось не дуже просте в тому, щоб раптом опинитися і бути разом 24/7, це сильно видає ваші сильні і слабкі сторони, які ніхто з вас ніколи раніше не бачив, незалежно від тривалості ваших відносин.

Будь-яка проблема під час подорожі – відсутність стикувального рейсу або трохи загубитися в громадському транспорті в незнайомому місці, все це є стресовим саме по собі і може проявити вас або вашого партнера з нової, незнайомої вам сторони. Тому іноді дійсно важливо – відправитися в подорож, щоб краще пізнати один одного і легко побачити, де все може піти шкереберть у відносинах.

Хороша рада від психологів – потрібно розробити план дій і робити все відповідно до його пунктів, це дуже допоможе уникнути неприємних переживань і змусить вас працювати над проблемами, що виникають спільно, разом.

Щоб зробити життя трохи легше, ось кілька порад, щоб ви обидва трималися подалі від максимально можливої ​​напруги і витрачали більше часу на те, щоб насолоджуватися один одним.

Вчіться виговорюватися.

Якщо щось вас турбує, скажіть про це вголос. Навіть якщо це дрібниця – вам захотілося пройтися романтично пішки, замість того, щоб брати таксі. Повірте – нікому не стане краще у вашій парі, коли ви будете мовчати про свої думки. Завжди легше вирішити проблему на місці, відразу, а не пізніше по дорозі, коли вона стане невисловленою, замовчане бажання вирветься назовні або залишиться неприємним осадом на душі.

І з іншого боку, не забудьте послухати і думки-бажання свого партнера, адже це ЙОГО бажання, і його відпочинок від роботи теж. Будьте уважні один до одного. І сміливі. Це дійсно працює, хлопці та дівчатка!

Пам’ятайте, що ваш маршрут – це просто спосіб дістатися з точки А в точку Б.

Якщо у вас немає квитків або запланованого заходу, не наполягайте, щоб дотримуватися початкового плану. Будь-то затримка в поїзді або непередбачена погода, завжди будьте готові міняти свої плани, головне, щоб ви залишалися згуртованою командою. Слухайте аргументи один одного, не тисніть. Просто пам’ятайте, що будь-яке перепланування також може додати непотрібну напругу в поїздці. Просто подумайте про те, що маршрути завжди можна міняти за обопільною згодою, вислуховуючи аргументи один одного, тому подбайте про те, щоб трохи прокласти маршрут і подивитися, де ви опинилися.

Робіть перерви.

Незалежно від того, скільки днів ви і ваш кохана людина у відпустці, пам’ятайте, що немає ніякої біди в тому, щоб трохи сповільнитися. Зрештою, хіба ви обидва не приїхали просто відпочивати? Якщо пам’яток стає занадто багато, вас це стомлює, і один з вас, якщо не обидва, почнете втомлюватися, просто візьміть прохолодні напої і посидьте спокійно в тіні. Взяти невелику перерву ніколи не завадить для романтичних відносин. Плани-планами, але не забувайте що це ваш загальний відпочинок.

Нізащо не звинувачуйте одне одного.

Як тільки виникає суперечність, пам’ятайте, що ви обидва в одній команді. З’ясовувати, хто правий, а хто винен – ​​неправильно, якщо ви обоє потрапили в скрутне становище. Пам’ятайте, що пошук винних – це, в першу чергу, марна трата часу. Все, що має значення, – це знайти рішення проблеми, і це станеться тільки тоді, коли ви, зібравшись разом, не прийдете до спільної думки.

Залишайтеся на задньому сидінні.

Це так говориться. Просто залишайтеся пасажиром, коли ви обидва заблукали. Допомагайте, але не вигукуйте випадкові назви вулиць, коли ваш друг намагається зорієнтуватися, це не допоможе – в усякому разі, а тільки дійсно погіршить ситуацію. Намагайтеся зберігати спокій, набирайте свої власні Карти Google або навіть питайте місцевих жителів про направлення. Будьте корисними один одному, але не заважайте.

Не забувайте відпочивати.

Поспіх і відсутність достатнього відпочинку за ніч до польоту можуть сильно вплинути на настрій. Якщо ви або ваш друг (подруга) втомилися, будьте спокійні і запропонуйте розслабитися і подрімати, це буде найвірнішим рішенням. Навіть короткий сон може дійсно допомогти вам відновити сили, не нервувати і зібратися до посадки на літак. Не нервуйте і допоможіть своєму другові спокійно зібратися. Це ми про всяк випадок вам пишемо. Подібна ситуація може виникнути при зборах на екскурсію, на ринок чи навіть на пляж. Не нервуйте, повторюємо. Ви приїхали відпочивати і відновлювати сили обидва. Будьте уважні один до одного – це ваша загальне тепер життя, спільний відпочинок.

Пам’ятайте, чому ви там.

Не всі плани на відпустку можуть скластися так, як ви того хотіли. Зміна настрою завжди неминуча у обох партнерів. Ви можете почати нервувати просто через прийняття того, що ви разом вже тривалий час і постійно перебуваєте поруч. А ви звикли розлучатися. Не дуже тисніть один на одного звичками, способами самовираження і т.д. Будьте уважні один до одного, до стану партнера і завжди намагайтеся допомагати один одному в складних моментах. Пам’ятайте, навіщо ви опинилися в цьому своєму першому спільному відпочинку. Виявляйте турботу один одним, не соромтеся йти на поступки, постарайтеся не сперечатися – краще зосередьтеся на красі місця, де ви опинилися разом. Розвивайте свій роман, будьте веселими і не дуже захоплюйтеся виразом своїх особистих бажань, якщо вони не на часі. Всі рішення приймайте разом і спільно. Пам’ятайте, що цей ваш спільний відпочинок – це всього-лише одна маленька сторіночка вашої майбутньої сім’ї, пари, якій судилося жити разом довго і щасливо. Говоріть один з одним, веселіть один одного – робіть все, щоб насолодитися відпусткою, і тоді все у вас вийде найкращим чином.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *