Зовсім нове мультимедійне шоу в Колізеї з назвою “Sangue e Arena” почало демонструватися для всіх бажаючих. Шоу демонструє віртуальні інавгураційні гри, які проходили у 80 році нашої ери. Цим організатори вирішили відсвяткувати завершення реставрації найвідомішого в світі амфітеатру.

Продумане освітлення, голограми і передові візуальні і звукові ефекти нагадують щедрі (і часто жахливі) гри, які були замовлені Імператором Титом, який любив хвалитися гладіаторськими боями, морськими баталіями і бійками тварин. Всі ці дійства, які відбувалися в сиву давнину в Колізеї і відтворюються в захоплюючому спектаклі.

Шоу демонструватиметься кожен четвер, п’ятницю і суботу аж до 27 жовтня цього року.

“З Sangue Колізей знову набуває статусу місця для розваг і виступів”, – говорить Альфонсина Руссо, археологічний директор музею. – “Шоу дозволяє глядачам випробувати емоції, які відчули б стародавні римляни: мужність гладіаторів, хвилювання від виду лютих звірів, багато з яких були завезені для боїв з далеких країн за межами Імперії. Ми хочемо, щоб Колізей став місцем, в якому гості зможуть по справжньому переживати сильні емоції, а не просто його відвідувати”.

П’ять копійок від tripsee.com: правління імператора Тита почалося з серії катастроф, включаючи виверження гори Везувій, спалах чуми і руйнівної пожежі в Римі. Його екстравагантні гри в Колізеї тривали 100 днів поспіль і були організовані в спробі заспокоїти стривожене і розчароване населення Риму.

До речі, для тих, хто хоче відвідати Рим у нас є що запропонувати: https://goo.gl/56xv7p

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *