Гарячі новини з Туреччини

Гарячі новини з Туреччини

Кількість туристів, які відпочили в Бодрумі за перші півроку, збільшилася на 34% і нині становить 550 000 осіб. Частка іноземців – 80%. Завдяки зростанню активності мандрівників рівень зайнятості в місті становить 85%, що на 10% більше, ніж в аналогічний період 2017 року. Втім, це ще не пік – у другій половині літа прогнозують, що згаданий показник виросте до 100%.

В цілому, Бодрум очікує прийняти понад 1,1 мільйона туристів протягом року. У 2012 році Бодрум відвідали 1,3 мільйона туристів, що є найвищим показником, досягнутим містом за один рік. У минулому році ця цифра становила 780 000 осіб.

«Європейські туристи повернулися в Бодрум. Місто відвідує значна кількість туристів з Великобританії, Нідерландів, Бельгії та інших країн Західної Європи. Попит на відпочинок на курорті спостерігається і серед жителів східноєвропейських країн, таких як Польща, Болгарія і Румунія, чимало туристів з Ірану і Грузії », – повідомили в Турецькій асоціації інвесторів туризму.

В даний час в місті налічується 44 п’ятизіркові готелі. 12 з них представляють готельні мережі класу “люкс”. Туристи віддають перевагу саме п’ятизірковим готелям в Бодрумі, тому що останні пропонують розумні ціни. Двомісний номер в п’ятизірковому готелі Бодрума коштує від 150 до 200 євро за ніч, тоді як подібний готель в Європі може бути в 3-4 рази дорожче.

Рівень завантаження по місту досягає 90% і є передумови, що це ще не пік.

(картинка клікабельна)

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *