У Гонконгу популяризують балет. Дуже феєрично!

У Гонконгу популяризують балет. Дуже феєрично!

Відомий своїми приголомшливими хмарочосами, жвавими кварталами і барвистими храмами, Гонконг – мрія будь-якого фотографа. Тому не дивно, що саме саме місто було недавно обране в якості ідеального фону для нової кампанії, присвяченій початку балетного сезону 2018/2019 року, в якому танцюристи з балетних студій виходили на вулиці, щоб вразити нас усіх вражаючими постановками для спеціальної рекламної акції.

Кампанію називали «Never Stand Still».

У новому балетному сезоні Гонконгу представлена ​​прем’єра азіатської прем’єри “ALICE” (твір, натхненний “Алісою в Країні Чудес”) і “Великий Гетсбі”, а також нова постановка “Жизелі”.

«Наші нові постановки відкриють вам очі своїм різноманіттям досвіду, з’єднанням традицій і сучасності, торкнуться вашого серця і підірвуть ваш розум. Найголовніше, вони також говорять про універсальний досвід пристрасної людини в сучасному світі », – сказав про новий сезон Септем Веб, художній керівник міського Театру балету.

Щоб рекламувати балет в Гонконгу проведуть ряд заходів, які будуть доступні у всіх куточках міста, будуть інноваційними і несподіваними, включаючи безкоштовні виступи, балетні семінари та зустрічі з художниками, а також нову серію подкастів.

До речі, гонконгський балетний сезон розпочинається 17 серпня з постановки “ALICE”.

 

 

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *