Ми раді зростанню своєї популярності – будемо відверті. То приємно, коли твоя кропітка і важка робота оцінена гідно і про тебе говорять хороші слова. Виставляємо це для Вас – буде як рекомендація. І собі на пам’ять, звісно ж.


Плануй відпустку онлайн: підбір туру через інтернет-сервіси і корисні додатки

Де порівняти ціни туроператорів, вигідно підібрати тур і як зібрати всю інформацію в одному додатку? Для тих, хто збирається у відпустку, Факти ICTV публікують підбірку сервісів, які покликані допомогти просто і недорого купити тур онлайн.

 

Як обрати путівку онлайн

Підбір туру може перетворитись на справжню проблему і відняти купу часу. А в сучасному світі з його шаленим ритмом життя ми не завжди можемо собі це дозволити.

Вдало підібраний тур – запорука  хорошої відпустки.

Коли нема часу довго сидіти в турагенстві та обирати місце для відпустки на допомогу приходять он-лайн сервіси по бронюванню турів. Тут є можливість обрати саме те, що цікавить туриста, порівняти ціни, спокійно зважити всі за і проти без набридливих нав’язувань менеджера.

У європейських країнах в середньому 50% турів бронюються онлайн, в Україні ж ця статистика значно нижча – близько 1%. Факти ICTV розповідають про п`ять українських платформ з онлайн-бронювання турів.

TripSee

TripSee – це український сервіс для онлайн-бронювання турів. Користуватись ним максимально просто – варто лише обрати тур та оплатити його, не відходячи від свого комп’ютера.

Сервіс представляє путівки за актуальними цінами туроператорів. Щодня на ресурсі оновлюються гарячі тури та спеціальні пропозиції на деякі готелі. Актуальні ціни сервісу –  Туреччина на двох від 11 тис грн, Єгипет – від 12 тис грн, Болгарія – від 7,5 тис грн.

Покупки на сайті максимально безпечні. Після бронювання туру кошти на банківській карті лише блокуються, а вже після підтвердження туру оператором, списуються з карти. В якості підтвердження бронювання клієнт отримує електронний ваучер, який підтверджує право на авіапереліт, страховку, трансфер та номер у готелі.

Усі необхідні для подорожі документи будуть доступні в особистому кабінеті на сайті та відправлені на електронну пошту.

Автор: Лілія Ященко


Посилання на першоджерело: https://fakty.ictv.ua/ua/lifestyle/20180703-planuj-vidpustku-onlajn-pidbir-turu-cherez-internet-servisy-i-korysni-dodatky/ 

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *