Що нового можна подивитися в Туреччині

Що нового можна подивитися в Туреччині

Цвітіння водоростей забарвлює турецьке озеро Туз в червоний колір!

Чудова принада для місцевих і іноземних туристів.

Це соляне озеро Туреччини, розташоване приблизно в 150 кілометрах від столиці Анкари, займає 1 665 квадратних кілометрів. Природна водойма є одним з найбільших солоних озер в світі і справжньою гордістю країни.

Завдяки цвітінню водоростей озеро Туз червоне. Після синьо-жовтого відтінку взимку озеро змінює свій колір кардинально в літню пору року. Оскільки даний тип водоростей є важливою частиною харчового ланцюга для рожевих фламінго, цей регіон також служить їхнім тимчасовим притулком. Чарівні птиці злітаються сюди, починаючи з травня і гніздяться до липня, коли рівень води в озері падає і воно знову змінює свій колір.

Озеро Туз – унікальна природна водойма в Туреччині, яку обов’язково варто побачити на власні очі! Встигніть відвідати цей природний феномен, який ще триватиме до кінця липня. Крім дивного забарвлення води озеро дозволяє насолоджуватися красивими видами природи за участю граційних фламінго. Ідеальне місце для фантастичних селфі, між іншим!

Хочете побачити озеро Туз на власні очі, відвідати його з екскурсією і наробити масу красивих фотографій на пам’ять – щоб здивувати друзів і родичів з близькими?  Ласкаво просимо в Туреччину!


До речі, підписуйтесь на наш канал в Telegram – і Ви завжди будете отримувати самі гарячі пропозиції від українських туроператорів ПЕРШИМИ.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *