ТОП-15 кращих міст у Європі для туризму

ТОП-15 кращих міст у Європі для туризму

Щороку, в рамках проведення конкурсу World Awards журнал Travel + Leisure просить своїх читачів поділитися своєю думкою про кращі готелі, курорти, міста, острови, круїзні лінії, спа-салони, авіакомпанії і багато іншого. Сьогодні ми публікуємо результати опитування читачів про міста (приймались до уваги відгуки про їх визначні пам’ятки, про їхню культуру, їжу, дружелюбність, шопінг і загальну вартість подорожей).

Столиці європейських міст завжди були хітами для мандрівників, але тепер їх в рейтингу залишилося дуже мало, вони поступаються першістю набагато меншим за значенням локаціям, які пропонують унікальний культурний досвід. У Великобританії читачі (знову) більшістю виступають за Едінбург, вважаючи за краще його Лондону. Сієна, середньовічне місто в центральній Тоскані, де знаходиться знаменита площа Il Palio, і Сан-Себастьян, курортне містечко на північному узбережжі Іспанії недалеко від Франції, відоме своїми золотими пляжами і баскською кухнею, також помітно піднялися в рейтингу над іншими містами.

В цьому році Рим, Венеція і Флоренція, яка займала перше місце в категорії за дев’ять з останніх 10 років, – все є доказ того, що Італія залишається позачасовою мрією для мандрівників, як це завжди було насправді.

“У Флоренції є все, що ви могли б хотіти в подорожі, – прокоментував один читач. – Її історія і пам’ятки дивні, як і музеї. Покупки неймовірні. Їжа багата, вино відмінно поєднується з закусками”. Інший написав: “Флоренція має кращу їжу, кращі музеї та найнеймовірніші шкіряні ринки. Моє улюблене місце в Італії!”.

Але в будь-якому випадку, перемогли міста, наповнені відмінною кухнею, архітектурою та історією, і Ви ні за що не помилитеся ні в одному з цих варіантів, коли зберетеся туди в свою відпустку.

Тож почнемо:

№ 15: Ліссабон, Португалія

Оцінка: 86.29

№ 14: Париж, Франція

Оцінка: 86.60

Нам шкода, Парижу, що тобою так знехтували, але треба якось розібратися з емігрантами, та й стінка навколо башти Эйфеля, то якось… не комільфо.

№ 13: Мадрид, Іспанія

Ми також страшенно вболіваємо за Малагу, до речі. Місто, де багато красивих барів на дахах будівель.

Оцінка: 86.85

№ 12: Единбург, Шотландія

Оцінка: 86.95

№ 11: Прага, Чехія

Оцінка: 87.27

№ 10: Венеція, Італія

Оцінка: 87.61

Нам дуже подобається Венеція, канали, площа Святого Марка і гондоли. І дуже неприємно, що місту доводиться тепер  буквально відбиватися від туристів. Ну, тому що, загадили. А ще у нас є унікальні фотографії Венеції зимою! Ви такого ще не бачили! А ще ми описували місто в невеличкому гайді для туристів – ось він. І, звичайно ж, публікували кращі фото зі знаменитого венеціанського карнавалу. Там є чому подивуватися, оцініть самі!

Оцінка: 87.61

№ 9: Стамбул, Туреччина.

Як раз написали невеличкий лайфхак про те, як можна в Стамбулі порозважатися за невеликі гроші. А часом прямо по місту там плавають медузи, угу.

Оцінка: 87.89

№ 8: Сієна, Італія

Оцінка: 87.98

№ 7: Будапешт, Угорщина

Оцінка: 88.05

№ 6: Севілья, Іспанія

Оцінка: 88.27

№ 5: Краків, Польща

Оцінка: 88,72

№ 4: Сан-Себастьян, Іспанія

Оцінка: 88.75

№ 3: Рим, Італія

Оцінка: 89.22

І раз на нашому фото виявилися мальовничі руїни Римського Форуму, то ми Вам розповімо про те, як їх тепер красиво рекламують, оті самі руїни.

№ 2: Барселона, Іспанія

Оцінка: 89.60

No. 1: Флоренція, Італія

Оцінка: 89.85

Звичайно, це місце, де почалася епоха італійського Відродження, але трохи історії недостатньо, щоб місто піднявся над рештою Європи. Але у Флоренції також є багатовікові собори, доброзичливі до пішоходів середньовічні квартали, чудові теракотові дахи, розташовані на Арно, і галереї, де зберігаються шедеври, такі як “Народження Венери” Мікеланджело Девіда і Боттічеллі, і Ви можете зрозуміти, чому Флоренція забирає головний приз . І ми навіть не згадували про місцеву їжу, про вино, про людей.

Але у нас є невеличкий гайд по Флоренції, так що…

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *