Собираем аптечку в путешествие

Собираем аптечку в путешествие

Ви можете відрізнятися відмінним здоров’ям, але тим не менше залиште в своєму багажі місце для невеликого набору ліків: подорож може бути непередбачуваною, поруч з Вами може не виявитися аптеки, а якщо виявиться – завжди є ризик, що Вам можуть відмовити в продажу ліків без рецепту – та й самі назви ліків можуть відрізнятися від звичних.

Якщо Ви регулярно приймаєте якісь препарати, то наша Вам порада – беріть їх на весь термін поїздки і навіть з невеликим запасом на випадок непередбачених обставин, наприклад, скасування рейсу. Ми зараз зосередимося на тому, що може знадобитися Вам в екстрених ситуаціях. Розуміємо, що Вам потрібно заощадити місце, але ліки краще брати з собою в упаковці, на якій є міжнародна латинська назва, термін придатності та інструкція – це виключить питання на митниці і допоможе Вам, якщо ліки все ж знадобляться.

Хвилинка занудства: завжди уважно читайте інструкцію і протипоказання – їх писали не просто так! Якщо Ви не здаєте аптечку в багаж, прослідкуйте, щоб рідкі ліки були в упаковці обсягом не більше 100 мл.

Якщо Вам потрібно приймати сильнодіючі та психотропні препарати, які знаходяться під особливим контролем, обов’язково візьміть з собою рецепт і проходьте митницю по червоному коридору із заповненням декларації.

Фірмові назви ліків відрізняються в різних країнах і залежать від фірми-виробника, тому ми будемо вказувати міжнародні назви – з ними Вас зрозуміють в будь-якій лікарні і аптеці світу, а Ви вже зможете вибрати засіб якомога дешевше або дорожче.

І так, почнемо збирати аптечку і – в подорож!

фото – Freepik

 

Знеболюючі та жарознижувальні

  Німесулід (Nimesulide) – протизапальний засіб при гострого болю

  Дротаверин (Drotaverine) – знеболююче при м’язових спазмах, відоме Вам як но-шпа

  Ібупрофен (Ibuprofen) – знеболююче та жарознижувальне

Протиалергічні

  Лоратадин (Loratadine) – при алергічних реакціях

Антисептик, бинт и пластир

  Хлоргексидин (Chlorhexidine) – если нужно обработать ссадину

  Антисептичний гель для швидкої обробки рук

  Еластичний бинт і мазь від розтягнень – якщо Ваш відпочинок обіцяє бути активним і є ймовірність підвернути ногу або розтягнути зв’язки

Шлунково-кишкові засоби

  Активоване вугілля (Carbo activatus) – сорбент при харчовому отруєнні

  Лоперамід (Loperamide) – при діареї

Додатково

  Метоклопрамід (Metoclopramide) – засіб від укачування

  Декспантенол (Dexpanthenol) – мазь від сонячних опіків

  Будь-які «льодяники» від болю в горлі (вибирайте ті, в складі яких є антисептик) і краплі від нежиті – застуда чомусь легко чіпляється відпочинку

  Репелент від комах (комарів і кліщів), якщо збираєтеся гуляти на природі.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *