Десятка найкрасивіших фактів про Ямайку

Десятка найкрасивіших фактів про Ямайку

Tripsee.com пропонує Вам відкрити для себе десятку неймовірних фактів про острівну державу Ямайка, яких Ви, швидше за все, ще не знали, а заодно помилуватися видами прекрасного острова і, можливо, вибрати напрямок для наступної відпустки. А чому б і ні?

Ямайка – карибський острів-держава, покритий мальовничими горами, тропічними лісами і облямований рифами та першокласними пляжами. Більшість курортів країни, що працюють за системою “All Inclusive”, знаходиться в місті Монтего-Бей, відомому своєю британською колоніальною архітектурою, а також в поселенні Негрил, яке вважається кращим місцем для дайвінгу.

Ямайка – це батьківщина стилю реггі, тому в столиці країни Кінгстоні варто відвідати Музей Боба Марлі, присвячений знаменитому виконавцеві.

 

1. Ямайка, виявляється, була першою британською колонією, в якій в 1688 році почала працювати поштова служба. Поштова служба, Карл!

 

2. Переможницями конкурсу Міс Світу тричі ставали представниці Ямайки. Це, ми Вам так скажемо – дуже сильно!

 

 

3. Щось там, на Ямайці не так. Там народжується найбільше в світі двійнят, трійнят і інших близнюків.

 

 

4. На острові популярний гольф. Так ось, Манчестерський гольф клуб на Ямайці, заснований в 1868 році – найстаріший в західній півкулі.

 

 

5. На цім центральноамериканськім острові (і більше ніде в світі!) мешкає так звана «птаха-лікар» (або вимпелохвостий колібрі) – національний символ Ямайки.

 

 

6. Ямайські бігуни – найшвидші чоловіки і жінки планети.

 

 

7. А чому б тропічній країні не взяти участь в зимових олімпійських іграх? Ямайська команда з бобслею взяла і виступила! При чому снігу хлопці в житті не бачили! Їх старання були оцінені як належно і навіть надихнули творців фільму «Cool Runnings».

 

 

8. Прапор Ямайки – єдиний в світі прапор, в якому не використовується жоден з кольорів традиційного триколора (білий, синій і червоний). Кольори ямайського прапора символізують: «Труднощі є, але земля зелена і сонце сяє».

 

 

9. Порт Ройял на Ямайці раніше називали «самим гріховним містом на Землі». Не питайте чому. Це давня піратська таємниця.

 

 

10. Ямайка – перша країна західної півкулі, в якій в 1845 році була побудована залізниця. Навіть раніше, ніж в США.

 

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *