Приховане від туристів в Чехії

Приховане від туристів в Чехії

У цій статті ми зібрали інформацію для тих, хто вже бував в прекрасній країні Чехії, або досить часто туди їздить, і, швидше за все, вже переглянув практично всі цікаві місця Праги, ознайомився з історичними об’єктами, відвідав Крумлов, побачив знамениті Карлові Вари. Але повірте – звичними для туристів пам’ятками у вигляді музеїв, монументів і архітектурних об’єктів Чехія далеко не обмежується. В країні безліч потаємних цікавих місць, що вражають своєю унікальністю і красою, але до них далеко добиратися, та й не завжди провідника знайти можна. Наша стаття – для зацікавленого туриста, який може і хоче дізнатися про Чехії нове, цікаве, мало вивченому.

Чортова голова

У селі Желізи (Želízy), в Чехії, є скеля, на якій «висічено» кілька голів. Вигляд у цих голів страхітливий, вони самі – висотою більше 30 метрів, а очниці у них страшного вигляду і без зіниць. Створені ці голови були в 19-м столітті. Автор голів – ліпник скульптур Вацлав Льови. А якщо уважно до них придивитися, то можна вловити мотиви народних чеських казок.

Моравський Крас – дивовижні печери

 

У Чехії можна знайти кілька тисяч печер, в яких проживали люди часів кам’яного віку, і які залишили після себе багато цікавих загадок і артефактів. Погляду туристів відкриті лише 4 з них, що чудово збереглися і спеціально обладнані для відвідування. На прикладі цих печер можна з головою зануритися в чудові краси підземного царства цієї по істині прекрасної країни – Чехії. Повідомляємо також, що всі інші печери відкриті лише для археологів і професійних спелеологів.

 

(картинка клікабельна)

Літак-кафе в Оломоуці

 

Чудеса конверсії в стилі девізу: “Перекуємо мечі на орала!” Цей незвичайний кафетерій-бар в «тілі» літака Ту-104, встановленого ще під час соціалізму. Знаходиться в тихій частині міста Оломоуц, в парковій його зоні. Місце дуже популярно серед місцевих, і заради нього варто купити тур до Чехії.

Брненський склеп

Склеп складається з кісток і черепів людей, яких за старою традицією ховали в підземеллях, щоб не перевантажувати місцеві кладовища. Кілька років тому геологи знайшли такий страхітливого вигляду склеп в Борно, під площею св. Якуба. Підраховано, що там знаходяться останки приблизно 50 000 чоловік. Подібна величезна кількість скелетів знайдена лише в паризьких підземних тунелях, між іншим.

Мотель Йєштед

Цей готель унікальний тим, що виконаний в стилі ретрофутуризм і розташовується на висоті 100 метрів на гірській височині Йєштед. Тут можна зняти номер і відчути себе жителем справжньої телевежі.

Кінний манеж

Це не справжнє пташине гніздо гігантських розмірів – це Stork Nest Farm (ферма «гніздо лелеки») – кінна ферма, яка ще й центр відпочинку, реабілітації та проведення заходів, пов’язаних з кіньми. Ферма знаходиться в 50 км на південь від Праги. Цікавий факт – щороку зграя лелек повертається на ферму гніздитися, і ця щорічна міграція надихнула хлопців-архітекторів з компанії SGL Projekt на проектування центру близько гніздування цих птахів. Арена для їзди нагадує гігантське гніздо птиці, з натуральним освітленням в денний час і природною вентиляцією для відчуття більшої комфортності. В даний час на кінній фермі проводиться багато заходів, також задіяна робота щодо захисту місцевої фауни в цьому районі.

Астрономічний годинник в комуністичному стильовому рішенні

 

Якщо потрапите на площу міста Оломоуц, побачите цю незвичайну пам’ятку, виконану в стилі комунізму. Замість статуеток королів і знаті, тут танцюють робочі, власники ферм, спортсмени, працівники підприємств. Ну таке, цінителям совдепії сподобається.

Заповідник Чеський рай

Ця заповідна зона знаходиться на півночі країни. І це не просто заповідне місце, що охороняється державою. На його території розташовується 5 старовинних замків неземної краси і відкритих для туристів.

Промзона Vitkovice

На півночі міста Острава знаходиться промзона, де розташовані старі сталеливарні цехи. Це місце називають “Залізним Містом” і туди водять екскурсії! А чому б не відвідати стару сталеливарну зону, де створені прекрасні умови для туристів, і працює кілька цікавих музеїв.

Гори Адшпрах

В історичному регіоні Моравії, в 160 кілометрах від Праги, розташовується національний парк з безліччю піщаних скель незвичайною конфігурації. Місце во-істину магічне, казкове. Туди можна відправитися на екскурсію в складі групи або самостійно, орендувавши автомобіль. Місце того варте – Ви наробите купу фантастичних селфі і по-справжньому здивуєте своїх друзів.

(картинка клікабельна)

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *