• ru
    ua
  • € EUR
    ₴ UAH

FAQ

Як мені внести передоплату за тур?

Розмір передоплати залежить від дати початку туру і окремих умов відповідного туроператора. Передоплата здійснюється банківською карткою на захищеній сторінці платіжної системи FONDY. Засоби блокуються і списуються тільки після підтвердження туру, в більшості випадків www.tripsee.com отримує підтвердження
протягом декількох годин, але, якщо Ви не хочете чекати - вибирайте тури з позначенням "моментальне підтвердження". Зверніть увагу, що в разі не підтвердження туру кошти на Вашому рахунку будуть розблоковані протягом декількох годин.

Розкажіть докладніше про внесення паспортних даних до договору бронювання.

Для бронювання туру необхідні дані закордонних паспортів всіх туристів і дані українського паспорта Замовника, який здійснює бронювання туру для оформлення договору на агентське обслуговування, з яким Ви можете
ознайомитися в розділі "Додаткові умови бронювання". Ми надішлемо цей договір на Вашу електронну пошту після підтвердження туру туроператором. Зверніть увагу, що www.tripsee.com– це єдина українська платформа з бронювання турпакетів, яка надає договори на агентське обслуговування, затверджені відповідним туроператором.

Що мені потрібно знати про підтвердження бронювання?

В якості підтвердження бронювання Ви отримаєте електронний ваучер, який підтверджує бронювання у туроператора. Ваучер підтверджує Ваше право на авіапереліт, страховку, трансфер та номер в готелі. Зверніть увагу, що електронної квиток на чартерний авіарейс туроператор зазвичай надає за тиждень до вильоту. Також ми надішлемо Вам пам'ятку туриста щодо правил перебування в обраній Вами країні від відповідного туроператора.

Оплата решти суми

Ви оплачуєте решту суми на розрахунковий рахунок ТОВ "ТРІПСІ". Оплатити можна банківською картою, в банку або через інтернет-банк. Зверніть увагу, коли Ви не сплатите тур в установлені строки, Ваше бронювання анулюється автоматично і www.tripsee.com не зможе повернути внесену передоплату.

Як мені отримати квитанцію про оплату?

Щоб отримати квитанцію про оплату, скористайтеся, будь ласка, нашим розділом «Особистий кабінет» і його вкладкою «Мої замовлення». Зробіть запит через нашу службу технічної підтримки і www.tripsee.com вишле Вам квитанцію про оплату в електронному вигляді в форматі PDF.

Чи можу я отримати оригінальну роздруковану квитанцію про оплату через звичайну пошту?

На жаль, ні, не можете. Ми видаємо квитанції про оплату виключно в електронному вигляді, у форматі PDF.

Коли я можу повернути свої гроші?

У деяких випадках повернення оплати може проводитись негайно. Але в середньому процес повернення оплати і переказ коштів на Ваш рахунок займе до 10 робочих днів з моменту подання заяви в банк. Зверніть
увагу на те, що деякі банки можуть затягнути процес до 15-30 днів. Сума повернення повинна бути конвертована у Вашу місцеву валюту компанією, яка керує Вашою банківською карткою. Повернення оплати буде вказано у виписці з банку Вашої картки в залежності від того, як було оформлено Ваше бронювання.

Чи можу я отримати чек на ім'я та адресу моєї компанії?

Щоб отримати квитанцію про оплату, скористайтеся, будь ласка, нашим розділом «Особистий кабінет» і його вкладкою «Мої замовлення». Зробіть запит через нашу службу технічної підтримки і www.tripsee.com вишле Вам квитанцію про оплату в електронному вигляді в форматі PDF.

Чи можу я зробити бронювання, скориставшись банківською карткою мого друга?

Згідно з Указом НБУ «Про здійснення операцій з використанням спеціальних платіжних засобів» від 30.04.2010 року №223, операції з банківськими картками здійснюються власниками карток або уповноваженими особами.

Щоб уникнути випадків неправомірного використання банківських карток при оплаті, всі замовлення, оформлені на www.tripsee.com і оплачені банківською карткою, перевіряються Електронної платіжною системою. Згідно з Правилами міжнародних платіжних систем, з метою посвідчення особи власника і його повноважень по використанню картки, Ви повинні відповісти на запит Оператора і надіслати йому дві сторінки паспорта власника банківської картки: розворот з фотографією, а також копію банківської картки з обох сторін (номер картки необхідно закрити , крім останніх чотирьох цифр) електронною поштою у форматі відсканованих копій.

У разі ненадання Вами запитуваних документів у строк, зазначений в запиті www.tripsee.com, або наявності сумнівів щодо їх достовірності, ТОВ «ТРІПСІ» залишає за собою право без пояснення причин анулювати замовлення.

Засоби з моєї банківської картки знімаються відразу після підтвердження бронювання?

Є два можливих варіанти зняття Ваших коштів з картки у випадку підтвердження бронювання:

1) у випадку бронювання Вами туристичного пакету - кошти з Вашої банківської картки будуть захолдовані (тимчасово зарезервовані по картці до самого моменту підтвердження операції або відсутності цього підтвердження в установлений банком термін) на рахунку, і лише після підтвердження замовлення туроператором вони можуть бути списані платіжною системою на користь ТОВ «ТРІПСІ»;

2) у випадку бронювання готелів або авіаквитків - оплата буде знята з Вашої банківської картки безпосередньо в момент підтвердження на захищеній сторінці платіжної системи.

У мене скасували відпустку. Чи може мій друг скористатися моїм бронюванням?

Нам справді дуже шкода, але зміна імені та прізвища Замовника, термінів туру, готелю, типу номера і інших змін у заброньованому турі з ініціативи або провини Замовника вважається відмовою від Туристичного Продукту. В цьому випадку із Замовника знімаються витрати у розмірі, який не перевищує 100% від вартості туру.

Чи безпечно вводити дані моєї банківської картки?

У разі оплати послуги банківською карткою, Ви, як Покупець, уповноважуєте www.tripsee.com і Постачальника Послуг або Електронну платіжну систему, зняти із, вказаного Вами, банківського рахунку, зручним Вам, способом оплати повну вартість замовлення, зазначену на сайті, враховуючи комісії, відповідні націнки платіжних систем і
суму можливої ​​конвертації для всіх здійснених покупок. При оплаті банківською карткою Покупець вказує платіжну інформацію, пов'язану з банківськими картками, а саме: номер картки, термін дії, CVV-код безпосередньо Електронній платіжній системі, яка захищена сертифікатом SSL-шифрування з використанням стійкої криптографії (довжина ключа 128 біт). Ця інформація передається через платіжний шлюз у банківський прецесійного центр і не є доступною навіть для нашого персоналу або користувачів, які мають права
адміністраторів.

Чи повинен я зв'язатись зі своїм банком перед тим, як зробити бронювання?

Такої необхідності немає. Тільки якщо Ви робите бронювання на території іншої країни, то Ваш банк самостійно може заблокувати платіж з метою підтримки фінансової безпеки і запобігання спробам шахрайства. Якщо Ви
скористаєтеся Вашою банківською карткою за кордоном і звідти захочете зробити замовлення послуг на www.tripsee.com, то, можливо, Вам все-таки потрібно попередити представника Вашого банку.

Що робити, коли фактична оплата, яку вилучили з моєї картки, перевищує суму в квитанції про оплату?

Ця різниця, швидше за все, є комісією Вашого банку за проведення транзакції. Банки таким чином намагаються компенсувати собі зменшення прибутковості інших галузей своєї діяльності. На жаль, ця реалія банківського бізнесу знаходиться поза межами нашого контролю. Якщо така ситуація з Вами трапилася, будьте люб'язні, попередьте нас і ми постараємося зробити все від нас залежне, щоб допомогти повернути Вам ці
банківські витрати.

Якими способами я можу здійснити оплату замовлення на сайті www.tripsee.com?

Ви, як Покупець самостійно вибираєте зручний для себе метод оплати замовлення серед можливих для даного сервісу і виду Послуг. Ви маєте можливість користуватися своєю банківською карткою для оплати за обраний Вами сервіс або оплатити Послугу шляхом переказу коштів згідно рахунку-фактури на розрахунковий рахунок ТОВ "ТРІПСІ", якщо це є можливим для даного сервісу і виду Послуги.

Коли я отримаю лист з підтвердженням?

У більшості випадків Ви отримаєте лист з підтвердженням разом з готельним ваучером (в форматі PDF) протягом 30 хвилин з моменту вчинення бронювання. Якщо Ви не отримали листа з підтвердженням після закінчення терміну, будьте люб'язні, перевірте Вашу папку Спам в електронній поштовій скриньці.

Де я можу перевірити деталі і статус мого бронювання?

Статус свого бронювання Ви можете перевірити, зайшовши в «Мої замовлення» розділу «Особистий кабінет» на сайті www.tripsee.com.

Як я дізнаюся, що моє бронювання підтверджено?

У більшості випадків Ви отримаєте лист з підтвердженням разом з готельним ваучером (в форматі PDF) протягом 30 хвилин з моменту вчинення бронювання. Якщо Ви не отримали листа з підтвердженням після закінчення терміну, будьте люб'язні, перевірте Вашу папку Спам в електронній поштовій скриньці.

Чому в готелі немає запису про моє бронюванні?  

Усі бронювання підтверджуються миттєво. Якщо в готелі немає запису про бронювання, будьте люб'язні, зв'яжіться негайно сwww.tripsee.com. Наші контакти відображені на готельному ваучері.

Навіщо я повинен відправляти вам дані своєї банківської картки, якщо до мене ще не прийшов готельний ваучер і лист підтвердження?

Іноді ми відправляємо запити на додаткові документи в рамках процедури забезпечення безпеки банківських карток. Це може статися в будь-який момент процесу бронювання, зокрема і після підтвердження Вашого
бронювання. Після отримання та розгляду документів перевірки ми відішлемо Вам підтвердження електронною поштою, прикріпивши до нього ваучер готелю. Зняття коштів із картки відбудеться тільки за наявності номера і коштів для бронювання.

У разі, якщо Ви не додасте додаткових документів, бронювання автоматично анулюється. Будь ласка, зв'яжіться з нами, якщо Ви не отримали підтвердження протягом 24 годин із моменту відправки документів.

Чи можу я змінити ім'я в моєму бронюванні?  

Ні, не можете. І ми цього зробити не можемо, оскільки наші постачальники послуг (глобальні провайдери бронювання об'єктів розміщення) можуть визнати такі зміни як анулювання самого замовлення із застосуванням
подальших штрафних санкцій. Ми зробимо все від нас залежне, щоб допомогти Вам, якщо така ситуація виникне, але це регулюється політикою постачальників.

Чи можу я заселитися в готель без ваучера?  

Якщо Ви не надасте ваучер адміністрації готелю, то у Вас можуть виникнути великі проблеми з заселенням.

Можу я отримати офіційне підтвердження від готелю для оформлення моєї візи?

www.tripsee.com вишле Вам готельний ваучер із даними Вашого бронювання і цей документ буде нашим головним офіційним підтвердженням. Якщо посольство не прийме наш ваучер як доказ для отримання візи, тоді Вам треба зв'язатися безпосередньо із готелем для отримання офіційного листа, який гарантуватиме Ваше бронювання, або ж звернутися до нашої служби підтримки.

Чи не могли б ви відправити мені ваучер повторно?  

На сайті www.tripsee.com є сторінка «Мої замовлення» в розділі «Особистий кабінет», посилання на неї повинне бути в нашому листі підтвердження бронювання. Пройдіть за цим посиланням на сторінку «Мої замовлення». Звідти Ви зможете повторно отримати свій готельний ваучер.

Як мені дізнатися, що сайт www.tripsee.com отримав мої документи?  

Після того, як Ви відправите запитувані документи, ми надішлемо Вам підтвердження про їх отримання електронною поштою протягом 24 годин.

Я не хочу відправляти Вам свої документи. Чи можу я замість цього просто показати їх в готелі під час заселення? 

На наш превеликий жаль, але не можете. Якщо ми офіційно зробили запит на ці документи, значить без них ми не можемо завершити Ваше бронювання.

Я зробив бронювання, але не отримав мій готельний ваучер  

У більшості випадків Ви отримаєте лист з підтвердженням разом з готельним ваучером (в форматі PDF) протягом 30 хвилин з моменту вчинення бронювання. Готельний ваучер містить інформацію про те, що у Вас є підтвердження бронювання з сайту www.tripsee.com. Якщо Ви не отримали листа з підтвердженням після закінчення терміну, будьте люб'язні, перевірте Вашу папку Спам в електронній поштовій скриньці.

Які документи мені потрібно надати під час заселення в готель?

Ви повинні надати:

Готельний ваучер;

Банківську картку, якою здійснили бронювання;

Чинний документ, що засвідчує Вашу особу (паспорт).

Що робити, якщо у моєї банківської картки, яку я використовував для підтвердження бронювання, закінчився термін дії або ж вона була анульована?

Якщо термін дії Вашої банківської картки закінчився або ж вона була анульована, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб позбутися від проблем при заселенні.

Де я можу побачити умови скасування бронювання?

Посилання на умови бронювання / політику скасування можна знайти на кожній сторінці форми бронювання. Ці умови будуть вказані в листі з підтвердженням, яке буде відіслано Вам на електронну пошту. У разі скасування
бронювання за допомогою сторінки «Особистий кабінет» усі умови скасування будуть надані Вам на цій сторінці.

Зверніть Вашу увагу на те, що деталі і умови політики скасування відрізняються для кожного бронювання і залежать від готелю, термінів перебування, типу номера і т.д. Будь ласка, перечитайте уважно всі ці умови
перед тим, як почати бронювання.

Які стягнення здійснюються в разі скасування бронювання?

Скасувати бронювання можна на сайті www.tripsee.com в розділі «Особистий кабінет». З Вас можуть стягнути штраф за скасування, який визначається умовами бронювання. Деталі та умови політики скасування відрізняються для кожного бронювання і залежать від готелю, термінів перебування, типу номера, спеціальних пропозицій і т.д. Будь ласка, перечитайте уважно всі ці умови перед тим, як взятися за саме бронювання. Ви маєте право
відмовитися від бронювання до початку туристичної подорожі за умови відшкодування готелю і www.tripsee.com витрат за створення туристичного продукту і гадання його Вам, як Замовнику. Письмова заява про відмову Замовника від туристичних послуг в приймається Постачальником Послуг для виконання із дня отримання. Посилання на умови політики скасування можна знайти на кожній сторінці форми бронювання. Ці умови будуть вказані у листі із підтвердженням, який надішлють Вам на електронну пошту. У разі скасування бронювання за допомогою сторінки «Особистий кабінет» умови скасування будуть показані Вам безпосередньо на цій сторінці.

Коли мені повернуть мої гроші?

Звернемо Вашу увагу на те, що в деяких випадках повернення оплати може бути проведено миттєво. Але взагалі процес повернення оплати і переказ коштів на Ваш рахунок може зайняти до 10 робочих днів з моменту подачі
заяви в банк. Деякі банки можуть затягнути процес до 15-30 днів.

Сума повернення повинна бути конвертована у Вашу місцеву валюту компанією, яка керує Вашої банківською карткою. Повернення оплати буде вказано у виписці з банку Вашої картки в залежності від того, як було оформлено бронювання. Повернення коштів завжди здійснюється відповідно до чинного законодавства України та правилами застосування тарифів, встановлених перевізниками і Постачальниками Послуг.

Як скасувати своє бронювання?

Скасувати бронювання Ви зможете на сайті www.tripsee.com в розділі «Моя корзина». Зверніть увагу на те, що з Вас можуть стягнути штраф за скасування, який визначається умовами бронювання.

Ви, як Замовник, маєте право відмовитися від виконання умов бронювання до початку туристичної подорожі за умови відшкодування обраному готелю і www.tripsee.com фактично понесених ними витрат на створення
туристичного продукту і забезпечення представлення його для Вас, як для Замовника. Заява про відмову Замовника від туристичних послуг в письмовій формі приймається Постачальником Послуг до виконання з дня отримання такої заяви.

Проблеми з готельним ваучером

Немає підтвердження про бронювання? На пошті немає готельного ваучера? У більшості випадків Ви отримуєте лист з підтвердженням Вашого замовлення разом з готельним ваучером (в форматі PDF) протягом 30 хвилин
з моменту вчинення бронювання. Готельний ваучер містить інформацію про те, що у Вас є підтвердження бронювання з сайту www.tripsee.com. Якщо Ви не отримали листа з підтвердженням після закінчення терміну, то будь ласка, перевірте Вашу папку « Спам» в електронній скринці. Ви також можете перевірити статус Вашого
бронювання на вкладці «Мої замовлення» розділу «Особистий кабінет» на www.tripsee.com.

Проблема з оплатою за банківською карткою або валютою

Підсумкова сума оплати, яка буде вказана у виписці банку за Вашою карткою, спочатку конвертується Вашим банком в місцеву валюту. Різниця - це комісія банку за проведені транзакції. Банки таким чином намагаються
компенсувати собі зменшення прибутковості на інших напрямках своєї діяльності. На жаль, ця сумнівна практика банківського бізнесу знаходиться поза межами нашого контролю. Якщо така ситуація з Вами трапилася, будь ласка, повідомте нам і ми зробимо все від нас залежне, щоб допомогти повернути Вам ці банківські витрати.

Проблеми зі зборами за скасування бронювання

Повернення коштів завжди здійснюється у відповідності до чинного законодавства України та правилами застосування тарифів, встановлених перевізниками і Постачальниками послуг. Правила та умови скасування
відрізняються для кожного окремого бронювання в залежності від готелю, термінів перебування, типу номерів, умов спеціальних пропозицій і т.п. Під час вибору номера Ви можете ознайомитися з умовами бронювання, які будуть розташовані прямо під описом номера. Наведіть курсор на «Безкоштовне скасування» і Ви побачите спливаюче віконце з повним і детальним описом цієї процедури. Також політика скасування готелю повинна знаходитися на кожній сторінці форми бронювання. Крім усього перерахованого вище, політика скасування буде вказана в листі підтвердження бронювання, який ми надішлемо на Вашу електронну адресу. Основні проблеми зі зборами за скасування бронювання можуть виникнути через Вашу неуважність при ознайомленні з політикою скасування обраного Вами готелю. Будьте дуже уважні, перечитайте все без поспіху і Ви не матимете проблем в майбутньому.

Проблеми зі сніданком

Якщо сніданок передбачений, то Ви побачите напис: «Сніданок включений», який буде розташовано під типом номера, який Ви розглядаєте. Якщо напису немає, значить готель не включає сніданки у вартість номера за цією
ціною. Це право виключно готелю - включати чи не включати сніданки у вартість номера. Якщо напису немає, але Ви хочете включити сніданок в послуги - зверніться, будь ласка, до адміністрації готелю з офіційним проханням.

Проблеми з бронюванням

Зауважте, що внесення змін до бронювання може виявитися платною функцією. Будь ласка, ознайомтеся детально з усіма умовами бронювання, що були представлені в листі з підтвердженням Вашого замовлення,
яке ми вислали на вказану Вами електронну адресу. Зробити запит на внесення змін в замовленні Ви, як Покупець, можете, звернувшись до служби підтримки Постачальника Послуги за контактами, зазначеними в його електронному ваучері бронювання або до технічної служби www.tripsee.com. Будьте гранично уважні, не грайтеся з термінами, не тягніть зі своїми побажаннями і змінами до останнього. Майте на увазі, що можуть пройти крайні терміни можливого внесення змін до бронювання, а це може привести до неприємних наслідків. Тому, за нашими
правилами, зміна імені або прізвища Замовника, термінів туру, готелю, типу номера і інших змін в заброньованому турі з ініціативи або вини Замовника, буде вважатися відмовою від бронювання. В цьому випадку з Замовника будуть утримані витрати в сумі, що не перевищує 100% від вартості туру.

Проблема з банківською карткою 

Якщо ми не зможемо авторизувати Вашу картку, то бронювання не буде розпочато. Будь ласка, зв'яжіться з банком, який видав Вам картку, і перевірте її статус.

Що робити, якщо я не можу увійти в свій аккаунт або втратив ім'я користувача і пароль?

Якщо Ви втратили пароль - введіть свою електронну адресу і натисніть "Забули пароль", пароль автоматично надішлють на вашу електронну адресу. Якщо Ви забули електронну адресу і пароль - зверніться в нашу службу тех.підтримки info@tripsee.com

Я ввів пароль, який був мені надіслали електронною поштою, але все одно отримав повідомлення про те, що інформація неправильна. Що я роблю не так?

Пароль може бути чутливим до регістру клавіатури. Будь ласка, переконайтеся, що Ви вводите правильний пароль. Відновлення пароля можна провести за стандартною процедурою - клацніть курсором на посилання «Забули пароль?». Якщо це не допомогло, то зв'яжіться із нашим відділом підтримки.

Проблеми з податками і зборами за обслуговування

Для спрощення розрахунків із готелем кінцева сума, вилучена з Вашої банківської картки, передбачає податки і збори за обслуговування. Ця сума включає всі можливі податки, які готель повинен зібрати, зокрема, податок на продаж і використання, податок на проживання, на номер, акциз, податок на додаткову вартість і ін. В деяких країнах сума податку може містити, встановлені урядом, збори і ін. платежі, які не виплачуються безпосередньо податковим органам, але за законом повинні бути зібрані готелем. Фактична сума податків і зборів залежить від внутрішніх правил готелю і місця його розташування. Курортні та інші обов'язкові збори, деякі місцеві міські податки і збори, туристичні збори або збори за проживання в готелі (якщо такі використовуються), що підлягають стягненню з гостей безпосередньо в готелі, не входять до тарифів.