Готельні мережі в Азії і Центральній Америці – Anantara, Four Seasons, Sheraton і JW Marriott закликають слідувати екологічному «зеленому» тренду.

Вони взяли і замінили в своїх ресторанах і кафе пластикові соломинки для напоїв бамбуковими.

Здавалося б, чого з цих пластикових соломинок взяти? Невже така шкода природі наноситься?

А на практиці … В готелі Cayuga Collection в Коста-Ріці порахували, що вони тільки за один сезон вивезли більше 30 мішків пластикових соломинок на звалище. І вирішили перейти на бамбукові соломинки, благо, що бамбук росте в їхньому регіоні, та й виробники місцеві задоволені.

За Cayuga Collection пішли інші готельєри, і понеслося.

А в одному з готелів мережі Sheraton навіть почали використовувати соломинки зі спеціальної, здатного біологічно руйнуватися паперу.

У модних і дорогих готелях Азії почали масово відмовлятися від одноразового пластикового посуду. Його з успіхом замінили екологічним, створеним з картопляного крохмалю.

У готелях Anantara замість пластикових пляшок з водою почали використовувати спеціальні контейнери з біоматеріалу, які прекрасно розкладаються після використання, не приносячи шкоди навколишньому середовищу. При всьому при цьому, новий посуд зовсім не дорожче традиційного, пластикового посуду, як виявилося.

“Ми вважаємо, що в найближчому майбутньому заміна пластикового посуду в готелях стане повсюдною, до того ж – ці наші зміни залучають в готелі нових лояльних клієнтів, тому як екологічні ініціативи підтримують зараз багато громадян”, – заявили представники азіатських готельних мереж.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *