Ейлат.

Всі в курсі того, що Ізраїль славиться своїми морськими курортами. Онлайн-супермаркет TripSee.com представляє вашій увазі: Ейлат – перлина Червоного моря, курорт Ізраїлю, розташований в самій південній його точці. Це місто має давню історію, так як перші згадки про нього в Біблії відносяться до першого тисячоліття до н. е., коли він був портом Іудеї для морської торгівлі з загадковим державою Офір, про яку, втім, дуже мало відомо. У період римської імперії місто називалося Айла і бул військовим гарнізоном. Ізраїльською територією Ейлат став в 1949 р. і з тих пір бурхливо розвивається, будучи зоною безмитної торгівлі.

Якщо говорити по суті, то відпочинок в Елайті, має незаперечні переваги перед іншими морськими курортами Ізраїлю не тільки через ціни, які тут дуже демократичні. Вони полягають ще й в особливостях розташування цього міста, з якого за один день можна відвідати і познайомитися з визначними пам’ятками будь-який з чотирьох країн: Ізраїлю, Єгипту, Йорданії та Саудівської Аравії. Крім того, поблизу тутешнього узбережжя знаходиться найпівнічніший в світі кораловий риф.

Що ж тут найголовніше.

Основний туристичний напрямок цього курорту – це пляжний відпочинок. Саме пляжі і є його головною перевагою, розтягнувшись в довжину аж на 12 км. Пляжна зона має так званий Північний берег з піщаної смугою або галькою і пологим спуском в море. Північний берег знаходиться в межах міста і зручний для відпочинку з дітьми. А ось на Південному березі знаходиться кораловий риф, вхід на пляж платний, а в воду можна опуститися, тільки пройшовши по спеціальному пірсу. Тури сюди включають в себе різні програми підводного плавання. На узбережжі знаходяться 10 добре оснащених центрів дайвінгу з досвідченими інструкторами. Але познайомитися з підводним світом Червоного моря можна як за допомогою акваланга, так і за допомогою акваріума «Підводний світ», що знаходиться на глибині 5 метрів під водою і має скляні стіни, через які весь цей самий підводний світ постає у всій своїй красі і різноманітті.

Оскільки в Ізраїлі азартні ігри знаходяться під забороною, то саме в Елайті придумали як обійти заборону і привабити туристів. Там існують кораблі-казино, які виходять з любителями азартних ігор у відкрите море і проводять там довготривалі гри.

Тур в Елайт може бути привабливий для туристів не тільки великою різноманітністю і вишуканістю єврейської кухні, але і менш суворої кошерної, про що в інших місцях Ізраїлю, туристи і мріяти не можуть. Крім того, через відсутність податку на додану вартість, ціни на престижні дизайнерські речі в цьому чудовому місті на 17% нижче, ніж в Нью-Йорку чи Парижі.

У Елайті туристи їздять цілий рік, але найбільш сприятливим періодом в кліматичному відношенні є пізня весна і середина осені. Щоб насолодитися відпочинком в Ізраїлі, не обов’язково мати дуже товстий гаманець, так як численні туроператори України пропонують широкий вибір недорогих путівок в бюджетні готелі, а якщо пощастить, то “гарячі” путівки дозволять Вам розкішно відпочити за цілком прийнятною ціною.

Таким чином путівка в Елайт дасть Вам можливість поєднати споглядання екзотичних красот Червоного моря з цікавими екскурсіями і відмінним шопінгом.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *