Гірськолижний курорт Боровець.

У зимовий сезон Болгарія славиться своїми гірськолижними курортами, і Боровець є найбільшим з них. Він побудований в альпійському стилі і має відмінну інфраструктуру. Прекрасні можливості для всіх зимових видів спорту – від катання на лижах і сноубордах до фрістайлу та біатлону – роблять тур в Боровець одною з найбільш незабутніх подорожей.

58 км лижних схилів розташовані навколо трьох гірськолижних центрів – Сінятково, Маркуджік і Ястребец. Найдовший маршрут складає 12 км. З місяця грудня по травень на місцевих гірських схилах тримається стійкий сніговий покрив, а гірські траси завжди підтримуються в ідеальному стані завдяки професійній снігоприбиральної системі. Рівні складності однаково підходять як для новачків, так і для професійних і досвідчених лижників. Також є траси для тих, хто любить займатися бігом на лижах і умови для стрибунів з трампліну, довжина самих трамплінів в Боровці становить від 50 і до 75 м. А двометровий сніговий покрив на Маркуджік дає можливість удосконалювати своє мистецтво любителям екстремальних спусків. Якщо до цього додати також наявність трас для проведення змагань і «чорних» трас з перешкодами і дуже крутими схилами, то стає зрозуміло, чому тури в Боровець так популярні серед професійних гірськолижників.

Чим зайнятися в Боровці.

Одна з кращих лижних шкіл в Болгарії знаходиться саме тут. Гості можуть розраховувати на професійних інструкторів, які володіють англійською, німецькою, французькою та російською мовами. Особлива увага приділяється дітям і початківцям лижникам. Тренування за складністю діляться на 5 етапів, можуть бути індивідуальними і груповими.

Для дітей в Боровці діє дитячий садочок. Наймолодших розважають педагоги-аніматори, а дітям старшого віку пропонуються дитячі лижні садки.

У літній сезон курорт пропонує не менш насичену програму: верхова їзда, відкриті басейни з цілющою мінеральною водою, прогулянки по гірських лісах, рибалка, підйом на вершини Мусала і Маловіца, приголомшливі пейзажі. Також до послуг гостей гірський велосипедний парк з трасами довжиною 20 км і 4 рівнями складності.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *