Дахаб – самий атмосферний курорт Єгипту

Дахаб – це головний пляжний курорт на Середньому Сході. Він знаходиться всього в 100 км від знаменитого Шарм-ель-Шейху, але відрізняється менш жарким кліматом. Гористі береги Акабскої затоки сприяють постійним вітрам, які дмуть тут 270 днів в році, пом’якшуючи спеку і духоту. Його назва означає «золото» на арабській мові, і неважко зрозуміти, чому: берегова лінія оточена чистими золотими пляжами, що омивається бірюзовим морем.

Раніше Дахаб був бедуїнському рибальського селом, але з ростом внутрішнього туризму, обумовленого економічною невизначеністю після повалення Хосні Мубарака в 2011 році, він став магнітом для хіпстера і творчих людей. Завдяки медіа, а також соцмережах тури в Дахаб стали популярним туристичним напрямком, особливо для серйозних виндсерферов і дайверів, які знайдуть тут одні з кращих умов в світі для своїх видів спорту.

Але на відміну від більш відомих курортів Єгипту, орієнтованих на іноземного туриста, Дахаб зумів зберегти невимушену богемне атмосферу. Це один з небагатьох міст на Південному Синаї, який є привабливим для незалежних туристів, не купують путівки і подорожуючих самостійно. Місто Дахаб відкритий і для сімейного відпочинку, і наша туристична компанія TripSee Travel пропонує ціни на тури туди від самих бюджетних до самих дорогих. Сміливо звертайтеся і ми подаруємо вам найкраще, що є на ринку пропозицій.

Серфінг в Дахабі

Туристична компанія TripSee Travel пропонує купити тур в Дахаб, який відомий як рай для серфінгістів і дайверів, а також як відправна точка для незабутніх сафарі в глиб Синайського півострова. Можна зробити поїздки на позашляховиках або на верблюдах, відвідати монастир св. Катерини, гору Мойсея, Кольоровий каньйон, заїхати в поселення бедуїнів. Що ж стосується дайвінгу, віндсерфінгу і кайтсерфінгу, то більшість турів в Дахаб купується саме заради цих видів спорту. Тут знаходяться кращі школи з професійними інструкторами, де можна купити або взяти напрокат необхідне обладнання. Для новачків ідеальним місцем для навчання є Лагуна. Вона знаходиться в трьох кілометрах від основних готелів і відрізняється спокійною поверхнею води і хорошим вітром, який дме уздовж берега. Кайтсерфери знайдуть тут відмінні хвилі і вітер, а дайверів вразить краса підводного світу Червоного моря і знаходиться неподалік знаменита Блакитна діра.

TripSee Travel рекомендує: Дахаб – одне з найбільш дружніх і приємних місць на землі. Він настільки різноманітний, що вам ніколи не буде нудно. Якщо ви не полюбите море, то закохаєтесь в пустелю. Або в людей. Або в місцеву кухню. У будь-якому випадку путівка в Дахаб залишить найяскравіші і незабутні враження.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *